Adele fanse e Spice Girls, dehet në koncertin e tyre

17/06/2019 - 19:48

Adele nuk e ka fshehur asnjëherë që është një superfanse e Spice Girls dhe nuk mund të mungonte në koncertin e tyre të fundit në stadiumin Wembley në Londër.

Ylli i pop-it nuk është shumë aktive në rrjetet sociale, por për to bëri një përjashtim dhe publikoi foto.

“Më në fund e takova Gingerin (Geri ed), u deha me vajzat dhe të jem e sinqertë nuk mund të besoj se sa larg shkoi “, – ka shkruar ajo në Instagram.

“Herën e fundit që pashë vajzat Spice në Wembley ishte 21 vjet më parë. Sonte me shokët e mi më të ngushtë qava, qesha, bërtita, vallëzova dhe u ridashurova me veten time para 10 vjetësh . I dua ato dhe më kanë frymëzuar për ta marrë jetën time në dorë pa shikuar prapa “, – lexohet në profilin social të Adele.

“Faleminderit për çmendurinë që më keni bërë të jetoj, nuk do të isha këtu pa ju. Pesë legjenda të vërteta britanike! Ju dua!"

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Besoj se të gjithë e mbani mend debatin mes gazetarit Mustafa Nano dhe moderatores Ilda Bejleri, për shkak të veshjes së kësaj të fundit.

Festa e madhe e Digitalb vazhdoi më orë të tëra pak ditë më parë në sheshin “Skënderbej”, duke u mbyllur pas mesnate.

Pak ditë më parë në mediat shqiptare qarkulloi lajmi se Inva Mula dhe bashkëshorti i saj, Ethem Ramadani i kishin dhënë fund martesës dis

Këngëtari Kastro Zizo ka dhënë një lajm të trishtë për të gjithë fansat.

Kylie Jenner dhe Travis Scott gjithmonë kanë ditur t'i surprizojnë fansat e tyre në lidhje me gjithçka nga marrëdhënia e tyre, që nga fil

Ish e dashura e Princ Harry, Ellie Goulding pritet që të martohet së shpejti.

Gigi dhe Bella Hadid kanë “kërcënuar” këngëtaren shqiptare Dua Lipa.

Interpretimi natën e ndarjes së çmimeve Oscar do të ishte vetëm fillimi i thashethemeve për një histori dashurie mes Bradley Cooper dhe L

Klaudia Pepa  ka nxitur dyshime se ka përjetuar kohët e fundit një rikthim të ish bashkëshortit, koreografit të njohur Albi Nako.

Reperi me origjinë shqiptare, Gashi krahas sukseseve në muzikën ndërkombëtare ka vendosur të sjellë në treg markën e tij të veshjeve.