Adelina Ismaili shtatzënë? Fotografohet me barkun e rrumbullakosur

23/08/2019 - 10:50

Këngëtarja Adelina Ismaili që nga mesi i muajit qershor nuk është bërë aktive në rrjetet sociale.

Fansat e saj kanë filluar t'ia ndjejnë mungesën dhe i shkruajnë vazhdimisht në foton e fundit.

Së fundmi Adelina është shfaqur në një foto të publikuar nga miku i saj Eraldo Rexho. Ajo ka veshur një fustan ngjyrë rozë dhe sytë shkojnë menjëherë te barku i saj i rrumbullakosur.

Kjo foto ka ngritur dyshimet se Adelina është në pritje të ëmbël, dy vite pas lindjes së djalit të saj Uliksit.

Po ashtu kjo mund të jetë dhe arsyeja pse Adelina që prej dy muajsh nuk ka sjellë postime të reja në Instagram.

Ndoshta ajo dëshiron që ky të jetë një lajm surprizë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Britney Spears kaloi dy javë në izolim të plotë, pas urdhërit të ish-burrit të saj Kevin Federline.

Sardi Shehu ose i njohur ndryshe si Dj Sardi, së fundmi është komentuar së tepërmi për një lidhje të mundshme. 

Aktori i humorit, Flrojan Binaj ka dalë kundër rregullave të kryeministrit Edi Rama, të cilat sipas tij nuk do lejojnë përhapjen e korona

Këngëtarja Era Istrefi dhe britaniku Julian Perreta janë përfolur për një lidhje me njëri-tjetrin, duke qenë se shiheshin shpesh së bashk

Pak kohë më parë, reperi Gold Ag i dha fund beqarisë me një ceremoni shumë të thjeshtë dhe private.

Modelja e fitness-it Dorina Mema ishte e ftuar në emisionin "E Diell" në Top Channel.

Aktori i famshëm Kevin Hart është kthyer pas në kohë për të zbardhur dritë mbi tradhëtinë që i bëri bashkëshortes në vitin 2017.

Një ditë më parë bukuroshja shqiptare, Angela Martini festoi ditëlindjen e 34-ët.

 

Aktori i njohur turk, Tolgahan Sayisman ka uruar festën e Fiter Bajramit përmes një postimi në rrjete sociale.