Agjenti 007 një femër?

15/07/2019 - 23:00

Një agjent 007 më ndryshe se kurrë. Lashana Lynch është aktorja e cila sipas Daily Mail, po përflitet për të interpretuar rolin e agjentit më të famshëm në Bond 25. Nëse kjo konfirmohet atëherë 31-vjeçarja angleze do të paraqitet në publik si Nomi.

Daily Mail shkruan se hyrja në skenë e një agjenti të ri 007 nuk përjashton pjesëmarrjen e James Bond në film, por e veçantë mbetet mënyra se si do të ndërveprojnë dy personazhet me njëri-tjetrin, duke qenë se do të jenë në të njëjtin nivel.

Teksa burimet për të përditshmen britanike thonë gjithashtu se edhe Daniel Craig është duke menduar rikthimin në rolin që aq shumë i shkon, si James Bond.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Aktori i famshëm hollivudian, Tom Hanks e krahasoi koronavirusin me Luftën e Dytë Botërore.

Prej disa kohësh, është përfolur se reperi Stresi dhe Keisi i kanë dhënë fund martesës së tyre, por mesa duket nuk është e vërtetë.

Këngëtarja shqiptare nga Kosova, Adelina Thaçi ka rezultuar pozitive me koronavirus.

Ditën e sotme moderatorja Rudina Dembacaj ka ndarë lajmin e hidhur të ikjes nga jeta të babait të saj.

Binjakët humoristë Donald dhe Romeo Veshaj ishin të ftuar “Në kurthin e Piter Pan”, përballë pyetjeve të Alketa Vejsiut dhe vogëlushëve t

Aktori i mirënjohur Koço Devole luajti në filmin “Dy gisht mjaltë” përkrah Elvana Gjatës, ku ishte në rolin e babait të saj, ka rrëfyer p

Aktori i Broadway, Nick Cordero ka humbur jetën për shkak të koronavirusit në moshën 41-vjeçare. Ai qëndroi rreth një muaj në kujdes inte

Këngëtarja e njohur, Rozana Radi feston sot ditën e lindjes.

Moderatorja dhe aktorja Rudina Dembacaj festoi një ditë më parë 33-vjetorin. Ajo është surprizuar nga partneri i saj Mark Frroku dhe ish-