Agron Llakaj gjysh për herë të dytë!

18/08/2018 - 22:14

   Aktori i njohur i humorit Agron Llakaj ka dhënë përmes një postimi mjaft të ndjerë në rrjete sociale lajmin se është bërë gjysh për të dytën herë.

Teos është vogëlushi i porsalindur që I ka lumtur jetën Agronit, por edhe gjithë familjes së tij.

“Te dua sa qielli e sa toka'!Nje kenge ninulle djepi qe ja kendoja sime bije kur erdhi ne kete bote...,dhe asaj i pelqente shume...,dhe tim biri ja kendova...,dhe atij shume i pelqente....,e pas shume vjetesh Zoti me solli nje princeshe,Adean...,edhe kesaj ja kendova,shume i pelqente dhe kesaj....,e sot po e rikendoj duke te mbajtur ty ne krahet e mi,Teos...,i embli dhe i miri i gjysh Gonit!Mire se erdhe mes nesh bir...,je i rrethuar me nje mal dashurie!Zot!Falemnderit qe na e zbukurove jeten!,”- përfundon aktori  i njohur në rrjete sociale.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Flori Mumajesi është një prej këngëtarëve më të dashur për publikun shqiptar.

Pavarësisht suksesit të dy filmave që ka interpretuar, Tom Cruise nuk do të jetë më në seritë televizive kushtuar “Jack Reacher”, ish zyr

Këngëtarja shqiptare me famë botore, Rita Ora, ka rrëmbyer sërish vëmendjen e publikut dhe të mediave, ndërkohë që është në vazhdën e kon

Fansat e dy këngëtarëve u habitën jo pak kur doli lajmi se Seldi Qalliu dhe Mimoza Shkodra i kishin dhënë fund fejesës së tyre në një koh

Aktorja dhe modelja, Kim Porter, ndërroi jetë të enjten në moshën 47-vjeçare, pasi tha se po luftonte me gripin që u shndërrua në pneumon

Kim Portner, modelja dhe aktorja që ka qenë partnerja e reperit të famshëm amerikan, Diddy për 13 vite, është gjetur e vdekur në shtëpinë

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora ka publikuar projektin e ri muzikor "Velvet Rope" që do jetë pjesë e albumit të saj

Këngëtarja Zaimina Vasjari publikon shpesh foto të të voglës së saj Chloe.

Jennifer Lopez është pa diskutim diva e muzikës botërore, prandaj çdo minutë e performancës së saj kushton mijëra dollarë.

Në një postim në Instagram, moderatori dhe aktori i humorit Ermal Mamaqi, ka bërë të ditur se i ftuari i radhës në “Xing” është president