Aksidentohet aktori Salsano Rrapi (VIDEO)

Postuar: 12/07/2018 - 20:52

   Aksidentohet moderatori dhe aktori i njohur i Portokallisë, Salsano Rrapi.

Pasi ka shtypur butonin për ngritjen automatike të grilës së garazhit, ku drejtuesi i spektaklit të njohur shqiptar mbante makinën e tij, ai ka ulur kokën duke kontrolluar telefonin.

Kjo ka bërë që të përplaset pas pjesës së fundit të grilës, e cila ende nuk ishte hapur krejtësisht. Përplasja ka qenë aq e fortë, saqë Salsano është rrëzuar përtokë.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë aktori nëpërmjet një videoje të publikuar në profilin e tij në rrjetet sociale.

 

No comment

A post shared by Salsano Rrapi (@salsanorrapi) on

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtarja e njohur Altuna Sejdiu po përgatitet për të sjellë një projekt të ri muzikor në bashkëpunim me Seven Saraçin, ku modelja Vilda

Këngëtarja Greta Koçi ishte e ftuara e radhës në emisionin “Xing me Ermalin” në Tv Klan.

Greta Koçi është një figurë e skenës shqiptare, e cila është bërë e njohur në moshë shumë të vogël.

Ditën e djeshme u zbulua se sezoni i ri televiziv që po vjen me ndryshime të mëdha, ka sjellë moderatoren e re në programin "E diela shqi

Oriola Marashi dhe Kejvina Kthella janë dy nga modelet më të përfolura shqiptare, të cilët herë pas herë provokojnë me postimet e tyre.

Pak ditë pasi u bë nënë për herë të parë, moderatorja Jona Spahiu ka publikuar një video me momentet e ardhjes në jetë të djalit të saj.

Dasma e mbrëmshme mes Elita Rudit dhe reperit Gjiko mori gjithë vëmendjen mediatike duke pushtuar portalet dhe revistat rozë që publikuan

Moderatorja Elita Rudi dhe reperi Gjiko, kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë mbrëmjen e djeshme.

I ftuari i dytë i Dojnës për këtë sezon të ri në “Pop Culture” është Arian Çani.

Dren Abazi është ndër këngëtarët shqiptarë mjaft të pëlqyer nga vajzat.