Aktori i famshëm akuzohet nga ish-bashkëshortja për vrasje të mbetur në tentativë

15/10/2019 - 19:09

Ish-bashkëshortja e aktorit të njohur Jeremy Renner e akuzon këtë të fundit për vrasje të mbetur në tentativë dhe të paramenduar.

Sipas “TMZ”, Sonni Pacheco ka dëshmuar në gjykatë se Renner dëshironte ta zhdukte nga faqja e dheut, pasi e kishte parë në një klub nate.

Ajo ka thënë gjithashtu se një dado e kishte dëgjuar Renner të thoshte se do të shkonte në shtëpinë e saj për ta vrarë sepse, sipas tij, vajza e tyre më mirë të mos e ketë Sonni-n si nënë.

Pacheco kërkon tashmë kujdestari të plotë të 6-vjeçares Ava.

Aktori u nda nga bashkëshortja vetëm 10 muaj pas martesës, nën argumentin se nuk u përputheshin karakteret.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtari i njohur grek, Notis Sfakianakis është ndjerë keq gjatë një performace në skenë në një nga lokalet e natës në Athinë.

Regjisori Quentin Tarantino dhe bashkëshortja e tij, Daniella Pick, janë bërë prindër për herë të parë.

Ilda Bejleri është një nga personazhet më të komentuar rreth jetës së saj private për shkak të kuriozitetit të madh të ndjekësve të saj l

Një natë më parë, Aurela Hoxha, ishte pjesë e mbrëmjes së “Vogue” në festën e organizuar në Milano.

Që këto nuk janë kohë të qeta për Paris SG, kjo dihej. Por situata nuk pritet të ndryshojë, përkundrazi është përkeqësuar.

Nuk ishte e lehtë për këngëtaren Selena Gomez të linte pas krahëve lidhjen e saj me Justin Bieber, por duket se ajo e mori veten, ndërsa

Këngëtarja Katy Perry ka humbur ndjenjat gjatë audicionit të spektaklit "American Idol" në Sunriver, Oregon.

Moderatorja Arbana Osmani ka humbur një nga njerëzit e saj më të shtrenjtë, gjyshen.

Në një interviste për revistën "i-D", Gigi Hadid ka zbuluar shumë për jetën e saj personale.

Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku tanimë janë një nga çiftet më të komentuar nga publiku për lidhjen e tyre të dashurisë dhe deklaratat që