Aktori i famshëm baba për herë të dytë në moshën 69-vjeçare

09/08/2018 - 22:53

Aktori i famshëm hollivudian Richard Gere u martua për herë të tretë në muajin prill, e mesa duket tani pret të bëhet baba. Ky do të jete fëmija i dytë për 69-vjeçarin.

Sipas një gazete spanjolle, bashkëshortja 33 vite më e re, Alejandra Silva, është në pritje të ëmbël. Lajmi ende nuk është konfirmuar nga çifti, i cili deri tani ka vendosur që të mos flasë në lidhje me këtë temë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Marrëdhënia e Channing Tatum dhe Jessie J po bëhet gjithnjë e më serioze.

Prej kohësh vazhdojnë të ndarë rrugën e muzikore, por fillimet e tyre në grup kanë qenë mjaft të suksesshëm për dy djemtë nga Kosova.

Xhensila Myrtezaj është një prej këngëtareve më të dashura për publikun shqiptar.

Modelja bukuroshe shqiptare, Almeda Abazi, ka bërë publik prej pak kohësh lajmin se është shtatzënë dhe së bashku me bashkëshortin, aktor

“At Sergi” novela e njohur e Tolstoit, pas suksesit në skenën e Teatrit Kombëtar Eksperimental “Kujtim Spahivogli”, është ngjitur në sken

Një koncert i Dua Lipës për të shënuar përvjetorin e parë të muzeut Louvre Abu Dhabi u anullua për shkak të stuhisë së madhe të shiut.

Konflikti mes këngëtares Enca Haxhiaj dhe reperit Noizy, ishte lajmi që i çuditi jo pak të gjithë në fillim të vitit 2017.

Disa javë më parë, Fatma dhe Alfio Rrotani u dorëzuan dhe pranuan përpara të gjithëve se janë kokë e këmbë të dashuruar.

Rita Ora ishte ftuar mbrëmë në "People's Choice Awards" ku i mahniti të gjithë e veshur me një fustan blu.

Zjarri katastrofal, i cili ka shënuar edhe shumë viktima në Kaliforni, ka djegur edhe shtëpinë e ish-misit të njohur shqiptar, Valbona Ço