Aktori i njohur i humorit flet për planet e martesës me partneren e tij

16/10/2019 - 13:58

Olsi Bylyku dhe partnerja e tij, Egli janë kthyer një ndër çiftet më të komentuar në showbiz-in shqiptar. Në fillimet e tyre ata preferuan që lidhjen ta mbanin larg vëmendjes mediatike, megjithatë tani duket se nuk e kanë aspak problem.

Madje aktori ka nisur të flasë publikisht edhe nëpër emisione për partneren e tij. Ditën e sotme i ftuar në emisionin “Rreze dielli” Olsi ka folur për marrëdhënien me Eglin dhe ka treguar hapur se ajo është dashuria e jetës së tij ndërsa ka treguar edhe për planet për martesë.

“Pas Këngës Magjike, klipet që do bëj do jenë me regji të Egit. Ajo ka talent edhe për tekste. Absolutisht është dashuria e jetës sime përderisa po flas për të. Martesa? Nuk dua të nxitohem, është diçka që do vijë ngadalë,”  shprehet Olsi.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Çifti shumë i famshëm, Angelina Jolie dhe Brad Pitt u divorcuan 3 vite më parë, mirëpo asnjëherë s’kanë mundur të shkëputen plotësisht pë

Një rrëfim mbi të kalurën e Angela Martini dhe nënës së saj është përmbledhur në një libër i shkruar nga vetë modelja, “Dashuri, Shpresë,

Seriali i famshëm televiziv “Friends” duket se do të rikthehet 25 vite, pasi u shfaq për herë të parë në televizion, duke plotësuar kësht

Çagatay Ulusoy, aktori turk i cili u bë i famshëm në Shqipëri me rolin e tij si "Sarp" në serialin "I infiltruari", pothuajse nuk njihet

Demi Lovato duket se po gjen qetësi pas problemeve me drogën, ku për pak humbi jetën nga mbidoza rreth 1 vit më parë.

"I dashur Juli. Është e vërtetë që nuk kam akoma një burrë. Më sa shoh, as gruaja jote nuk ka".

Kim Kardashian së shpejti do të hedhë në treg bashkëpunimin e dytë me grimierin shqiptar, Mario Dedivanoviç.

Prej disa kohësh përflitet se moderatorja dhe aktorja e humorit, Rudina Dembacaj i ka dhënë fund lidhjes disa vjeçare me bashkëshortin e

Modelja e njohur, Angela Martini, ka shkruar një libër të quajtur “Dashuri, shpresë, dritë”.

“E konsideroj veten një të droguar”, kështu rrëfen aktorja e njohur Jamie Lee Curtis, tashmë në moshën 60 vjeçare, në një intervistë të g