Aktorit të njohur të humorit i marrin të drejtat si burrë (FOTO)

Postuar: 11/12/2017 - 21:10

   Marinin e njohim të gjithë nga rolet e tij shumë të pëlqyera tek Portokalli.

Së fundmi, aktori i njohur shqiptar ka publikuar në Instagram një foto ku shihet me leckë e kovë në dorë duke larë pllakat.

“Në ditën ndërkombëtare të të drejtave të njeriut m’i morën të drejtat si burrë”,- shkruan Marin Orhanasi teksa replikon edhe me komentuesit të cilëve u thotë se ka bërë edhe gjellën.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Rita Ora ka përshëndetur fansat me foto topless nga dhoma e hotelit.

   Këngëtari dhe kantautori i njohur dhe mjaft i dashur për publikun, Flori Mumajesi ka befasuar të gjithë fansat e tij gjatë ditës së so

Moderatori Edi Manushi do të largohet përfundimisht nga emisioni ‘Procesi sportiv’.

Aktorja e njohur turke, njëkohësisht këngëtare, është dënuar me 11 muaj dhe 20 ditë burg për shkak të fyerjes që i ka bërë presidentit tu

Ditën e djeshme u mbajt ndeshja finale e Kampionatit Botëror të futbollit, ku Franca shënoi kundër Kroacisë, duke u shpallur Kampione e b

Era Istrefi performoi përkrah këngëtarëve me famë botërore Will Smith dhe Nicky Jam, në finalen e Kupës së Botës.

Muajin e kaluar, kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj dhe bashkëshortja e tij Ajola Xoxa dhanë lajmin e bukur se së shpejti do të bëhen

   Babai i dukeshës Meghan Markle, Thomas Markle ka thënë se ka frikë se dukesha e Sussex-it është 'e tmerruar' në rolin e saj të ri dhe

Këngëtarja shqiptare Era Istrefi do të performojë në finalen e Kupës së Botës Rusi 2018 shoqëruar nga Will Smith dhe Nicky Jam.

Në puntatën e fundit të "Thumb" për këtë sezon ka qenë e ftuar Filloreta Raçi, e cila ka treguar detaje të reja nga jeta personale dhe pr