Aktorja e famshme bëhet nënë për herë të parë

16/10/2018 - 10:28

Aktorja e famshme Yvonne Strahovski ka mirëpritur në jetë fëmijën e saj të parë me aktorin Tim Loden.

Ylli i Hollywood lindi një djalë dhe ka ndarë foton e parë të tij në Instagram.

"Ne jemi të bekuar me gëzimin më të madh të jetës sonë, me djalin tonë. Mirë se erdhe në botë Peanut,"-shkruajti ajo.

Përfaqësuesi i saj konfirmon se të dy, nëna dhe fëmija janë mirë. Aktorja 36-vjeçarja zbuloi lajmin e saj të shtatzënisë në maj.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Edhe pse ka vite që është personazh publik dhe mjaft aktiv në rrjete sociale, blogeri i njohur durrsak, Olti Curri ia ka dal të mbajë të

Pak ditë më parë, këngëtari shumë i dashur i të gjitha moshave, Flori Mumajesi, tha se po mendon të largohet nga muzika.

Ka disa muaj që këngëtarja e njohur Elvana Gjata nuk publikon në rrjetet sociale dhe nuk është shfaqur në publik.

Pas ndarjes nga Angelina Jolie, Brad Pitt është përfolur shpesh për lidhje me femra të ndryshme.

Këngëtari i njohur Blero ka rrëfyer një moment që ai e quan të veçantë në jetën e tij.

Një ditë pasi Ariana Grande publikoi këngën më të re "7 rings", këngë e cila arriti 20 milionë klikime që në ditën ë parë, këngëtarja aku

Pas publikimit të bashkëpunimin me Ledri Vulën në dhjetor të 2018-ës, reperja Tayna mesa duket po përgatitet për një tjetër projekt me No

Reperi më i ri i “On Records”, Read ka sulmuar Mozzik dhe Loredanën, në një intervistë për emisionin “Sevenbizz”.

Estela Ujka na ka emocionuar të gjithëve ditën e sotme me rrëfimin e saj lidhur me betejën e fituar me tumorin.

Pothuajse e panjohur modelja e famshme Naomi Campbell, me një parruke me kaçurrela, syze piloti dhe një komplet ngjyrë kafe të lehtë, në