Aktorja tregon të pathënat nga “Sex and the City”: Jam ngacmuar

08/07/2019 - 22:32

“Sex and the City” është një nga serialet amerikane më të ndjekur në botë. Carrie Bradshaw është protagonistja e serialit që interpretohet nga aktorja e njohur, Sarah Jessica Parker. 54-vjeçarja ka rrëfyer së fundmi detaje të reja nga seriali që e bëri të njohur në vitin 1998 dhe e xhiroi deri në 2004-ën.

Në një intervistë për ‘National Public Radio’ tregoi se është ngacmuar seksualisht gjatë xhirimeve të serialit nga një aktor i njohur .

54-vjeçarja ka rrëfyer se gjatë xhirimeve të serialit të famshëm ku ajo ka qenë pjesë bashkë me Kim Cattrall, Cynthia Nixon dhe Kristin Davis, ka përjetuar disa herë ngacmime nga pjesëtarë të grupit të xhirimit.

“Pavarësisht famës, njohjeve apo gjithçkaje tjetër që unë kisha, ndihesha e pafuqishme para tij. E kam urryer gjithmonë këtë mungesë balance mes dy gjinive”,-rrëfeu Jessica.

Problemi në fjalë, siç tregon aktorja është zgjidhur pas disa kohësh kur ajo bisedoi me agjentin e saj. Kujtojmë se Parker konsiderohet si një nga ikonat e ‘Hollywood’ dhe ajo është po aq e kërkuar sa dikur edhe tani kur mosha ka kaluar, por 54-vjeçarja vazhdon të jetë në formë mjaft të mirë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Aktorja turke, Hazal Kaya e njohur në Shqipëri si "Nihal" është bërë nënë për herë të parë.

Anaid Kaloti ishte pjesë e diskutimit në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, ku ndër të tjera foli edhe për lidhjen e shumëpërfolur të dashurisë

Make-up artisti shqiptar, Mario Dedivanovic ka fituar mbrëmjen e kaluar çmimin "American Influencer Awards 2019", eveniment që u mbajt në

Shefi i njohur i kuzhinës, Renato Mekolli sot feston ditëlindjen e tij.

Reperi Kanye West ka performuar së fundmi këngët e albumit të tij më të fundit në një burg në Teksas, ku rreth 200 të dënuar kanë pasur m

Këngëtarja Selena Gomez ka bërë sërish të flitet për të pasi një komenti që ka lënë në një nga fotot e modeles së njohur Bella Hadid.

Rudina Dembacaj, sot aktore hunori, po përflitet gjerësisht në media për lidhjen e re, gje që mendohet se ka qenë pikërisht shkaku që i d

Më shumë se një vit më parë, këngëtarja e njohur Eneda Tarifa i dha fund bashkëjetesës 18-vjeçare me muzikantin Erjon Zaloshnja.

Prej 3 vitesh, boksieri i njohur Robin Krasniqi ishte në një lidhje dashurie me modelen Heidi Lushtaku.

Shefi i njohur i kuzhinës, Renato Mekolli është ngacmuar së fundmi për librin e tij "Sekretet e shijes", i prezantuar në panarin e këtij