Aktorja turke martohet me miliarderin amerikan 80-vjeçar

11/10/2019 - 13:13

Aktorja turke, Meltem Miraloglu është martuar në fshehtësi me një miliarder amerikan 80-vjeçar, me ermin Patrick.

Dasma e çiftit është mbajtur 10 ditë më parë dhe aktorja ka shkuar në Amerikë.

Megjithëse ishte munduar që martesën ta mbante larg syve të publikut, mediat turke e kanë zbuluar lajmin i cili po bën xhiron e rrjetit.

Tetë vite më parë aktorja Meltem ka luajtur rolin e një vajze të re në serialin "Jeta vazhdon" e cila martohej me një 70-vjeçar.

Duket se ky rol i ka parashikuar asaj të ardhmen, pasi historia e serialit u realizua në jetën reale.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtari italian Al Bano Carrisi ditën e sotme ka humbur nënën në moshën 96-vjeçare.

Ka ndërruar jetë në moshën 61-vjeçare, ylli i pop-it, Marie Fredriksson.

Të tjera detaje zbardhen nga vdekja e parakohshme e reperit amerikan, Juice Wrld i cili është ndarë nga jeta të dielën në moshën 21-vjeça

Këngëtarja suedeze, Marie Fredriksson, vokalistja e grupit Roxette, ka humbur jetën në moshën 61-vjeçare pas një lufte të gjatë me sëmund

Mbrëmjen e kaluar në emisionin “NIN” ishte e ftuar aktorja Adriana Matoshi, e cila tregoi detaje për jetën e saj profesionale, suksesin d

Nora dhe Era Istrefi kanë vendosur të organizojnë një koncert në Tiranë, fitimet e të cilit do t’i dhurojnë për personat e prekur nga tër

Këngëtari Robert Berisha ishte i ftuar në emisionin “Ftesë në pesë” me Bieta Sulon, ku ka folur edhe njëherë për divorcin e tij nga Nora,

Besa Kokëdhima, ishte artisja e cila hoqi dorë nga pjesëmarrja në festivalin e “Këngës Magjike” me arsyetimin se nuk mundte të këndonte p

“Marriage Story,” saga zemërthyese e Netflix kryeson në nominimet për Golden Globe, me gjatë të tilla, përfshirë, dramën më të mirë, në a

Prej kohësh tashmë, është bërë publike lidhja mes moderatores Arbana Osmani dhe regjisorit Eduart Grishaj.