Al Bano dhe Romina, dedikim romantik në tregun e Krishtlindjes

Postuar: 13/12/2017 - 21:56

   Klima e Krishtlindjes ka afruar edhe Al Bano dhe Rominën. Ish-çifti i muzikës italiane i ka lejuar vetes një shëtitje krah për krah njëri-tjetrit në vitrinat e Hamburgut të dekoruara si për festë.

Të dy kanë pozuar përpara fotografëve, duke treguar edhe disa ëmbëlsira në formë zemre ku shkruhej ‘të dua’.

Një dedikim romantik, por asnjë rikthim së bashku.

Çifti i është kushtuar së fundmi promovimit të albumit të ri ‘Magic Reunion-Live’ dhe turneut që do i sjellë të performojnë në Gjermani pranverën që vjen.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Disa ditë pasi erdhi në jetë fëmija e saj e tretë nga një nënë sorrugate, z.West ka vendosur t’i mahnisë të gjithë ndjekësit e saj në Ins

I ftuar në "Trevor Noah Wednesday" për të folur mbi martesën dhe fëmijët e tij por Ricky Martin ka thënë shumë më shumë nga çpritej.

Këngëtarja kosovare Dafina Zeqiri është pjesë e videoklipit më të ri të reperit me famë botërore, French Montana.

Greta Koçi është një nga këngëtaret që është komentuar jo në pak raste herë për operacione plastike.

Ajo është një nga gazetaret sportive më seksi në Shqipëri.

   Moderatori i njohur Ermal Mamaqi dhe Elvana Gjata kanë një miqësi të gjatë dhe të fortë aq sa ai e ka quajtur motër.

   Vetëm pak ditë më parë në media ka qarkulluar lajmi se këngëtarja Eneda Tarifa është ndarë pas 18-vitesh lidhje nga bashkëshorti i saj

   Moderatorja sportive, një nga më të përfolurat e kohëve të fundit ka bëtë ndryshimin e papritur në pamjen e saj.

   Rozana Radi duket se po kalon momente aspak të këndshme.

Ditëlindje të lumtur për partneren time në jetë.