Albi Nako nuk i kursen komplimentet për Albën: Sa e bukur je

17/06/2018 - 09:18

Loja me marshmallow ka qenë një nga lojërat që të ftuarit e “Xing me Ermalin” kanë zhvilluar në Prezë. Moderatoret Nevina Shtylla dhe Kiara Tito, koreografi Albi Nako, balerina Alba Hoxha, modeli Valer Kolnika dhe gazetari Eni Shehu ishin personazhet të cilët kanë kënduar me gojën e mbushur me marshmallow.

Ndërkohë që balerina Alba Hoxha përpiqej të kalonte provën për të kënduar më gojën e mbushur me marshmallow, ishte koreografi Nako ai që e ka bërë të qeshë duke mos e lënë të këndojë.

Por gjatë sprovës së saj, Nako nuk i ka kursyer as komplimentat duke i thënë se sa e bukur është.

Albi Nako: Sa e bukur që je moj aman, tamam të të marësh për burrë.

Alba Hoxha: Mos më bëni të qesh.

Albi Nako: Të bëjmë edhe për të qarë po deshe.

Alba Hoxha: Më mirë...

Kohët e fundit në media është përfolur se koreografi dhe balerina janë në një lidhje, por asnjë prej tyre nuk e ka pranuar këtë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Soni Malaj, këngëtarja e dashur për publikun shqiptar, por prej disa kohësh edhe për atë europian, është një prej protagonisteve kryesore

Edhe pse nuk një gjë e tillë nuk këshillohet, Kim Kardashian West ka pranuar se ajo e thyen shpesh herë rregullin e kujdesit të lëkurës.

Teksa Arditi ishte ai që bëri bashkë Fifin dhe Mc Kreshën, të cilët sollën prej këngëve më të bukura të festivalit "Kënga Magjike", këngë

Flori Mumajesi ka qenë në qendër të vëmendjes këto ditë me fitoren në "Kënga Magjike". 

Pas kërcimeve të konkurrentëve, shpeshherë hapet debat në "Dance with me", por këtë herë shkak ishte thjesht një kompliment i moderatores

Kaia Gerber, vajza e supermodelës Cindy Crawford, është kurorëzuar "Modelja e Vitit" në eventin vjetor të Fashion Awards 2018.

Një ndër këngët më të dashura për publikun në “Kënga Magjike” ishte padiskutim “Psikopatja jote” e Fifit dhe Mc Kreshës e cila jo më kot

Ditën e djeshme, të ftuar tek “E diela shqiptare”, Ronela Hajati dhe grupi Revolt Klan patën një debat midis tyre.

10 dhjetori për bukuroshen shqiptare Almeda Abazi dhe aktorin e njohur turk, Tolgahan Sayisman, është një datë shumë e rëndësishme, pasi

Këngëtarja me famë botërore, Miley Cyrus i ka shokuar të gjithë me deklaratën që ka bërë gjatë një interviste për “The Sun”, ku ka pranua