Alesia Bami: Martesën po e pres me krahë hapur, dua 2 fëmijë!

18/09/2019 - 21:02

Alesia Bami ishte pjesë e panelit të sotëm në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, nga ku u diskutua nëse gratë janë më të lumtura beqare apo të martuara.

Edhe pse për momentin në statusin e beqares, bukuroshja 20 vjeçare tregoi se nuk i frikësohet aspak martesës, madje është duke pritur me krahë hapur për personin e duhur.

E pyetur se sa fëmijë dëshiron të ketë në të ardhmen, Alesia tha se gjithnjë ka ëndërruar të jetë mamaja e një vajze dhe një djali.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtarja Elvana Gjata po komentohet së tepërmi në media për paraqitjen e saj në një event mode të organizuar së fundmi në kryeqytet.

Çifti mbretëror ndodhet për një tur katër ditor në Pakistan dhe duket se janë shtuar detajet se Kate dhe William presin të bëhen prindër

Këngëtarja mjaft e dashur për publikun shqiptar, Aurela Gaçe feston sot ditëindjen e saj të 45-të.

Olsi Bylyku dhe partnerja e tij, Egli janë kthyer një ndër çiftet më të komentuar në showbiz-in shqiptar.

Këngëtarja Barbana Dini ka publikuar një ditë më parë këngën e titulluar "Ku je", në bashkëpunim me të vëllain e ndjerë, Ergi Dini.

Jennifer Aniston nuk i rezistoi dot rrjetit social Instagram,.

Në periudhën që ka qenë brenda në burg Keisi ka qenë mbështetja më e madhe për Stresin.

Ish-bashkëshortja e aktorit të njohur Jeremy Renner e akuzon këtë të fundit për vrasje të mbetur në tentativë dhe të paramenduar.

Blogerja e njohur, Armina Mevlani është një nga femrat më të komentuara të showbizz-it dhe shpesh herë është në qendër të vëmendjes për p

Reperja shqiptare, Tayna po korr suksese të njëpasnjëshme jo vetëm brenda kufijve shqiptarë.