Alketa Vejsiu prezanton garderobën, e veshur me pizhame (FOTO)

23/04/2018 - 21:22

   Moderatorja Alketa Vejsiu është një nga femrat më të admirueshme dhe përveçse moderatore është dhe një biznesmene e suksesshme.

Alketa ka ndarë në rrjetet e saj sociale disa foto mjaft provokuese dhe duhet thënë se kështu nuk ishte parë asnjëherë.

E veshur me pishama, moderatorja e spektaklit 'Në kurthin e Piter Pan' ka provokuar sërish nga brenda shtëpisë së saj.

Ajo që ka tërhequr më tepër vëmendje është gardëroba e saj, ku në sfond duken dhjetëra veshje, këpucë dhe çanta.

Jo më kot, Alketa është një nga emrat më të pushtetshëm të ekranit.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Soni Malaj, këngëtarja e dashur për publikun shqiptar, por prej disa kohësh edhe për atë europian, është një prej protagonisteve kryesore

Edhe pse nuk një gjë e tillë nuk këshillohet, Kim Kardashian West ka pranuar se ajo e thyen shpesh herë rregullin e kujdesit të lëkurës.

Teksa Arditi ishte ai që bëri bashkë Fifin dhe Mc Kreshën, të cilët sollën prej këngëve më të bukura të festivalit "Kënga Magjike", këngë

Flori Mumajesi ka qenë në qendër të vëmendjes këto ditë me fitoren në "Kënga Magjike". 

Pas kërcimeve të konkurrentëve, shpeshherë hapet debat në "Dance with me", por këtë herë shkak ishte thjesht një kompliment i moderatores

Kaia Gerber, vajza e supermodelës Cindy Crawford, është kurorëzuar "Modelja e Vitit" në eventin vjetor të Fashion Awards 2018.

Një ndër këngët më të dashura për publikun në “Kënga Magjike” ishte padiskutim “Psikopatja jote” e Fifit dhe Mc Kreshës e cila jo më kot

Ditën e djeshme, të ftuar tek “E diela shqiptare”, Ronela Hajati dhe grupi Revolt Klan patën një debat midis tyre.

10 dhjetori për bukuroshen shqiptare Almeda Abazi dhe aktorin e njohur turk, Tolgahan Sayisman, është një datë shumë e rëndësishme, pasi

Këngëtarja me famë botërore, Miley Cyrus i ka shokuar të gjithë me deklaratën që ka bërë gjatë një interviste për “The Sun”, ku ka pranua