Alketa Vejsiu zbulon datën kur do kthehet në ekran dhe emisionin argëtues (VIDEO)

22/07/2018 - 22:28

Moderatorja Alketa Vejsiu është duke shijuar pushimet e verës, por pa u shkëputur totalisht nga puna e saj. 

Me një video ku shfaqet duke kërcyer, Alketa ka zbuluar se kur do të kthehet në ekran dhe se cili është programi që do fillojë i pari në sezonin e ri, i moderuar prej saj.

"Prova për edicionin e 5 të Dance with me në 10 shtator në TV Klan. Këto videot me kërcim i kam fiksim unë", shkruan Alketa teksa ka marrë shumë komplimenta nga ndjekësit.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Luis Fonsi ka marrë shtatë tituj Guinness World Records falë këngës që kryesoi listat e tabelave në janar 2017.

Hailey Baldwin ka paraqitur më 10 tetor kërkesën për vendosjen e mbiemrit të saj të ri ''Bieber'' si markë tregtare.

Nëpërmjet postimeve në profilin e saj në Instagram, Era Istrefi lajmëroi fansat se ndodhet në Amsterdam.

Vetëm pak ditë më parë këngëtarja Bleona Qereti ka publikuar klipin e saj më të ri me titull “Monster”.

Moderatorja e Top Channel Arbana Osmani ka publikuar në rrjete sociale një video mjaft gazmore.

Pas një heshtje dy javore nga ngjarja që tronditi zonën e ish Bllokut ka reaguar këngëtarja Elvana Gjata. 

Nuk është ndonjë gjë e re por Kim Kardashian ka shkaktuar sërish ''trazira'' në Instagram pas publikimit të fotos më të fundit ku shfaqet

Pamje të re dhe e dashur e re, sekrete për aktorin e njohur italian, Gabriel Garko. 

Nëpërmjet një fotoje të publikuar pak minuta më parë, Luana Vjollca ka zbuluar me kurriz personazhin që ka të ftuar këtë të shtunë.

Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari janë në një lidhje prej shumë vitesh, por janë treguar gjithmonë të rezervuar për romancën e tyre.