Almeda Abazi në pritje të ëmbël: Jam shumë e lumtur…

23/10/2018 - 12:06

Ish-Miss Shqipëria Almeda Abazi ka konfirmuar lajmin e bukur se është në pritje të ëmbël.

Ajo së bashku me bashkëshortin e saj, aktorin e njohur turk, Tolgahan Sayisman do të bëhen prindër për herë të parë.

Mediat turke, shkruajnë se Almeda është 3 muajshe shtatzënë,  dhe gjithçka është zbuluar gjatë një kontrolli rutinë në spital.

"Jam shumë e lumtur, Zoti do të na bekojë me një fëmijë", – është shprehur ajo për revistën “Who”.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Duke diskutuar për rrjetet sociale dhe imponimin që ato u japin adoleshentëve për të kopjuar modelet e gabuara, i ftuar në emisionin "Opi

Robert De Niro është ndarë nga bashkëshortja e tij, Grace Hightowe, duke i dhënë fund martesës mbi 20-vjeçare.

Katy Perry renditet e para në listën e femrave më të paguara në industrinë e muzikës për vitin 2018.

Pas më shumë se 1 muaji këngëtari Arkimed Lushaj i njohur si Stresi ndodhet në burg, pasi u arrestua në Tiranë me akuzën e pjesëmarrjes n

Aktori i njohur Bes Kallaku feston gjatë ditës së sotme 33-vjetorin e lindjes.

Aktori i njohur i humorit Agron Llakaj ka qenë i ftuar në emisionin “360 gradë”.

Me sa duket, lajmet për një zënkë mes Agon Amigës dhe Getoar Selimit, nuk qenkan fare të vërteta.

Të hënën u zhvillua në Vatikan një koncert në nder të heroit tonë kombëtar Gjergj Kastriot Skëndërbeu ku morën pjesë shumë emra të njohur

Ylli televiziv, Kylie Jenner u bë nënë para disa muajsh. Vajza e saj, Stormi, ende pa mbushur 1 vjeç, duket se ka nisur të flasë.

U deshën 4 vite që Mariah Carey të vendoste të rikthehej me albumin e saj të ri.