Almeda Abazi publikon foton e parë të djalit të saj

21/05/2019 - 22:31

Aktorja dhe ish-missi shqiptar Almeda Abazi ka vetëm pak javë që ka sjellë në jetë vogëlushin e saj Efehan.

Ajo ka publikuar foton e parë të të voglit ku shfaqet menjëherë pasi ka ardhur në jetë në krahët e saj.

Në këtë foto Almeda duket mjaft e prekur, ndërkohë që bashkëshorti, aktori turk Tolgahan Sayisman qëndron pranë saj dhe vogëlushit të tyre.

Ish-missi është kujdesur që të mbulojë fytyrën e të voglit duke mos e dashur t’a bëj ende publik portretin e Efehanit të vogël.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Pas përfundimit të emisionit "Why Not", moderatorja Roza Lati do të sjellë shumë shpejt një emision të ri.

Zyrtarisht dy këngëtarët Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë martuar në datën 7 maj të këtij viti në ishujt Maldive.

Britney Spears pas 30 ditësh në një qendër Wellness, është kthyer e shëndetshme.

Marshall Bruce Mathers Jr., babai biologjik i reperit Eminem është ndarë nga jeta në moshën 67-vjeçare në Fort Wayne, Indiana.

Aktori i famshëm turk Kivanc Tatlitug është shtruar në spital pasi u helmua nga ushqimi.

Lidhja e këngëtares Jonida Maliqi me aktorin e humorit Romeo Veshaj është konfirmuar pas publikimit të një video, ku ata ishin në një pis

Aktorja dhe këngëtarja Selena Gomez ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak marrëdhënies saj me Bill Marry.

Bradley Cooper dhe Irina Shayk do qëndrojnë në shtete të veçanta pas ndarjes së tyre.

Para disa ditësh u njoftua se Elvana Gjata do të publikojë projektin më të ri për këtë fillim vere në Stamboll.

Këngëtarja e njohur, Tanerelle u vu në shënjestër të  kritikave dhe komenteve negative për dekoltenë e saj, pasi parakaloi në tapetin e k