Almeda Abazi zbulon datën e publikimit të këngës së parë

11/10/2018 - 10:33

Almeda Abazi pas moderimit dhe modelingut kërkon të hyjë në tregun muzikor. Prej disa kohësh ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale momente nga xhirimi i klipit të këngës "Alebama" në bashkëpunim me DJ e famshëm turk Burak Yeter

Në një postim në Instagram, Almeda zbuloi se projekti i saj do dalë më 19 tetor në Spotify, ndërsa nuk ka dhënë detaje të reja, se kur kënga do të dalë me videoklip në YouTube.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Fjodora Fjora është një nga gazetaret më të njohura të kulturës në Shqipëri.

William Levy dhe bashkëshortja e tij Elizabeth Gutierrez janë drejt ndarjes.

Aktorja e njohur italiane Ornella Muti është dënuar me gjashtë muaj heqje lirie si edhe një gjobë prej €500 për shkak të mospjesëmarrjes

Aktorja Dakota Johnson dhe Chris Martin i kanë dhënë fund lidhjes së tyre 2-vjeçare.

Ledri Vula, Lorik Cana dhe aktori Edi Kastrati janë nderuar me çmimin “Nderi i Gjakovës”.

Në rast se moderatorja Xhemi Shehu vendos të largohet nga drejtimi i spektaklit “Portokalli”, vendin e saj është e gatshme ta zërë aktorj

Cuba Gooding Jr është arrestuar të enjten me akuzat se ka ngacmuar seksualisht një grua në New York.

Ivan Perisic u kthye dje në Milano, për të kaluar nga zyrat e Interit dhe më pas për t’u nisur me pushime, por në apartamentin e tij kons

Reperi Arkimed Lushaj, i njohur si Stresi, është liruar nga burgu tetë muaj pas arrestimit.