Almeda përqafon djalin dhe përlotet: S’mund ta besoj…

16/06/2019 - 09:21

Muajin e kaluar bukuroshja shqiptare Almeda Abazi dhe aktori shumë i dashur turk, Tolgahan Sayisman u bënë prindër për herë të parë me ardhjen në jetë të Efehanit.

Ndonëse në fillim çifti preferuan të mos e tregonin portretin e vogëlushit, pas disa ditësh ata nisën të postonin foto e video duke ia ëmbëlsuar ditën fansave, shkruan Xing.al.

Pak më parë Almeda ka postuar një foto të mrekullueshme ku shfaqet duke e mbajtur Efehanin në krahë e përlotur. "Nuk mund ta besoj që ai tashmë ka mbushur 40 ditë", shkruan Almeda.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtari i njohur nga Kosova, Genc Prelvukaj ka marrë nënshtetësi shqiptare.

Është aktorja italiane më e vlerësuar dhe e njohur në botë.

Një ditë më parë, në media qarkulloi lajmi se televizioni “InTV” do të mbyllet për shkak të tërheqjes së drejtuesit të ri, çka ka bërë që

Këngltarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha disa ditë më parë publikoi këngën “Not 20 anymore”, një hit që ia dedikoi vetes me

Tri ditë më parë aktorja Silvia Navarro e njohur në Shqipëri si “Paloma”, publikoi në Instagram një foto e cila u komentua shumë.

Pas ndarjes nga djali i Jozefina Topallit, për Eva Muratin, nuk qarkullonte as një lajm nëse kishte dikë tjetër në krah apo jo.