Andi Lila jep lajmin e bukur, baba për herë të dytë (FOTO)

Postuar: 17/06/2018 - 11:48

Mbrojtësi i Kombëtares Shqiptare, Andi Lila, do të bëhet baba për herë të dytë.

Lajmin e bukur e ka dhënë vetë futbollisti shqiptar duke postuar disa foto në profilin e tij në “Instagram”, ku shfaqet me bashkëshorten shtatzënë dhe djalin e tyre.

Lila dhe bashkëshortja e tij Ornela, u bënë prindër për herë të parë në 2015-n, me Ayan, i cili pas pak javësh do të gëzojë statusin e vëllait të madh.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Sinan Hoxha dhe Andrra Destani janë një nga çiftet më të dashur të publikut. 

   Eno Popi është një prej figurave të Top Channel më të dashura për publikun.

Ka ndërruar jetë në moshën 76-vjeçare, legjenda e muzikës Soul, Aretha Franklin. Franklin vdiq në vendlindjen e saj Detroit.

Rezarta Shkurta i ka bërë një dedikim emocionues Ermalit, i cili ndodhet në burg për drogë prej tre vitesh.

Paris Hilton do të duhet të presë më shumë për tu martuar me Chris Zylka, me të cilin u fejua në muajin shkurt.

Largimet e moderatorëve dhe gazetarëve nga njëri televizion në tjetrin janë bërë shumë të shpeshta këto kohë, teksa pritet që të fillojë

   Ai është një nga aktorët më të pëlqyer që arriti të rrëmbejë zemrat e publikut shumë shpejt me rolin e Kimikatit në spektaklin e humor

   Viola Spiro ka qenë e ftuara e radhës në “Pushime on Top”, ku ka folur për sezonin që la pas dhe atë që do nisë së shpejti.

   Prej tre vitesh Anjeza Majën e shikojmë si moderatore në ekranin e ‘Top Channel’, në emisionin e mëngjesit ‘Në shtëpinë tonë’.

   Aktorja Olta Gixhari gjithmonë ka qenë një tundim për ndjekësit e saj të rrjeteve sociale.