Aniston dhe Pitt nuk i kanë shkëputur kurrë marrëdhëniet

Postuar: 18/02/2018 - 22:22

   Që pas publikimit të divorcit të Jennifer Aniston dhe Justin Theroux, të gjithë menduan vetëm një emër, Brad Pitt. Fansat e çiftit ikonik të Hollywood prisnin një ribashkim të tyre, pasi tashmë të dy janë single dhe jo më kot. Mesa duket që kur janë ndarë Brad dhe Jennifer nuk i kanë shkëputur kurrë marrëdhëniet e tyre.

Ata kanë komunikuar vazhdimisht me njëri tjetrin dhe këto biseda janë bërë më intensive në 15 muajt e fundit, periudhë kjo kur Pitt u nda nga Angelina Jolie. Epo tani që dyshja janë single, dhe komunikimi mes tyre vazhdon, nuk do ishte aspak e pazakontë që mes tyre të kishte një rikthim.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një modele e cila humbi këmbën e saj në një aksident kur ishte 13 vjeçe, ka zënë vendin e tretë në finalen e këtij viti në "Miss Italia".

   "Phoenix", titulli i albumit më të ri të Rita Orës

   Këngëtarja Bleona Qereti është kthyer tmerrësisht e nxehtë me postimin e saj më të fundit dhe ka një paralajmërim për të gjithë fansat

   Ajo është sot ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura për publikun shqiptar. Bëhet fjalë për Eli Farën.

   Sezoni i ri televiziv ka nisur me ndryshime të shumta, ku moderatore të njohura kanë kaluar nga një televizion në një tjetër.

Këngëtarja Morena Taraku është e njohur për postimet e shumta në rrjetet sociale.

Bradley Cooper dhe Irina Shayk duan të zgjerojnë familjen e tyre, sipas mediave rozë.

Prej kohësh, Televizioni Klan po përgatitet për një spektakël gjigant, i cili jo vetëm që nuk është transmetuar ndonjëherë në ekranet shq

"Forbes" ka publikuar listën e këngëtarëve me fitimet më të mëdha për vitin 2018 dhe në krye qëndron Jay Z, i cili ka marrë fronin si mbr

   Pak minuta pas publikimit të lajmit për lirimin e Ermal Hoxhës, bashkëshortja e tij, ish-miss-i dhe këngëtarja Rezarta Shkurta publiko