Anjeza Shahini heq dorë nga muzika?

08/10/2019 - 15:30

Pas një postimi të Anjeza Shahinit ku shkruante se “Konkurrimet nëpër festivale i mbylla me këtë këngë plot energji dhe ngjyra”, mediat raportuan se këngëtarja hoqi dorë nga muzika.

Por Shahini ka hedhur poshtë këto thashetheme duke u shprehur se do vazhdojë të këndojë.

Në një postim në Instagram, ajo shkruan se gjithçka u keqinterpretua dhe se fakti që ajo nuk do këndojë në festivale nuk do të thotë se ka braktisur muzikën.

Madje këngëtarja la të nënkuptohet se do ketë surpriza për fansat dhe mund të rikthehet në treg me këngë, albume apo koncerte të reja.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

E ftuar në emisionin “Ellen Tv Show”, Kris Jenner u vu përballë disa pyetjeve lidhur me familjarët e saj, duke u detyruar të zgjedhë mes

Vrasjet e dy grave njëra pas tjetrës tronditën nga bashkëshortët e tyre tronditën vendin.

Media Britanike, BBC i ka dedikuar një artikull të veçantë pjesëmarrësve të këtij edicioni në "Eurovision", ku është ndalur edhe te këngë

Bebe Rexha ka folur hapur për herë të parë rreth përvojës së saj me çrregullimin bipolar që kur bëri publike diagnozën e saj në prillin t

Fatmir Hysenbelliu i ftuar në emisionin “Glamour Zone” në TV Ora ka treguar sakrificën më të madhe që ka bërë për dashurinë.

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia ka falënderuar të gjithë miqtë dhe dashamirët që i kanë qëndruar pranë në këto çaste të vështira që po k

Mamaja e këngëtares Xhesika Polo, njëherazi edhe motra e këngëtares së njohur Valbona Mema, është ndarë nga jeta ditën e djeshme.

Pas javëve të tëra impenjime për shkak të Megxit, më në fund princi William dhe Kate Middleton kanë marrë disa ditë pushime me fëmijët e

Bashkëshortja e kryebashkiakut të Tiranës, Ajola Xoxa ka kujtuar sot të atin e ndjerë në 1-vjetorin e ndarjes së tij nga jeta.