Anjeza Shahini publikon foto të vogëlushes Victoria

22/03/2019 - 17:02

Këngëtarja Anjeza Shahini u bë nënë për herë të parë në fillimin e muajit mars. Ajo ka ndarë lajmin e bukur me fansat në datën 8 mars, që shënoi dhe festimet e saj për herë të parë si nënë ditën ndërkombëtare të femrës.

Tashmë Anjesaza ka ndarë nëj foto të ëmbël të vogëlushes Victoria Kelis Connnolly.  Anjeza  deh bashkëshorti i saj anglez Paul Edward Conolly u martuan në shtator të 2015- ës në një ceremoni private në Toskanë. Çifti jeton në Britani prej disa vitesh.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Aktorja Bella Thorne ka vendosur t’i përballojë kërcënimet per fotot nudo në një mënyrë ndryshe: i parapriu duke i postuar vetë ajo.

Bebe Rexha dhe Ava Max janë dy këngëtare me origjinë shqiptare që po korrin sukses të jashtëzakonshëm në tregun muzikor ndërkombëtar.

Këngëtarja e famshme, Rita Ora është shfaqur shumë seksi dhe provokuese në rrugët e Londrës.

Edhe pse e shkëputur nga ekrani prej kohësh, moderatorja bukuroshe Marina Vjollca është mjaft aktive në rrjete sociale.

Muajin e kaluar bukuroshja shqiptare Almeda Abazi dhe aktori shumë i dashur turk, Tolgahan Sayisman u bënë prindër për herë të parë me ar

Fjodora Fjora është një nga gazetaret më të njohura të kulturës në Shqipëri.

William Levy dhe bashkëshortja e tij Elizabeth Gutierrez janë drejt ndarjes.

Aktorja e njohur italiane Ornella Muti është dënuar me gjashtë muaj heqje lirie si edhe një gjobë prej €500 për shkak të mospjesëmarrjes

Aktorja Dakota Johnson dhe Chris Martin i kanë dhënë fund lidhjes së tyre 2-vjeçare.

Ledri Vula, Lorik Cana dhe aktori Edi Kastrati janë nderuar me çmimin “Nderi i Gjakovës”.