Anxhela Peristeri mesazh për të gjithë: Rrudhat janë hartë e jetës

17/07/2019 - 19:08

Rrjetet sociale ditët e fundit janë mbushur plot me fotot e personazheve të njohur, të cilët provojnë se si do të duken pas disa vitesh si të moshuar.

Disa prej tyre e kanë pëlqyer këtë transformim që po ju ofron aplikacioni “FaceApp”, ndërsa të tjerë duket se nuk kanë mbetur të kënaqur. Jo të gjithë kanë guximin të përballen me të ardhmen, pavarësisht se plakja është një proces natyral i jetës.

Për të mos pasur të tilla komplekse me veten Anxhela Peristeri ka dhënë një mesazh për të gjithë. Ajo ka publikuar në ‘Instagram’ një foto të realizuar me “FaceApp” dhe me këtë rast ka uruar që të gjithë të shkojnë në atë moshë dhe të mos shqetësoheh aspak për rrudhat.

“O Zot! Ishalla plakemi! Ishalla shkojmë në këtë moshë se rrudhat nuk kanë rëndësi! Janë harta e jetës sonë. P.s. Duajeni veten tuaj”, ka shkruar këngëtarja e njohur.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një puntatë “Kuq e Zi” në “Shiko kush Luan” na ka argëtuar pa masë këtë të shtunë mbrëmë, por edhe personazhet e ftuar kanë transmetuar e

Pas shumë aludimeve në mediat rozë, Young Zerka ka pranuar lidhjen me këngëtaren Ronela Hajati, që për hir të së vërtetës i numëron plot

Reperi i njohur dhe shumë i dashur, MC Kresha do t’i japë fund beqarisë këtë të diel sipas Prive.al.

Prej kohësh, Genta Ismajli është në një lidhje dashurie dhe shumë e lumtur.

Lajmi se Rudina Dembacaj ka tashmë një histori të re dashurie me një biznesmen, ish-deputetin Mark Frroku, i dënuar deri pak kohë më parë

Nuk e ka fshehur kënaqësinë e të qenit edhe këtë vit fitues, por si kompozitor.

Adi Krasta rikthehet sërish në ekran. Këtë herë jo më në Shqipëri, por në një television në Kosovë.

Teksa iu përgjigjet pytjeve të fansave në Instagram, moderatorja Nevina Shtylla ka zbuluar planet e së ardhmes.

Këngëtarja e njohur, Soni Malaj është mjaft aktive me postimet e saj në rrjetet sociale ku vazhdimisht poston foto nga përditshmëria apo

Këngëtarja Ingrit Gjoni është rikthyer pas në kohë duke risjellë në vëmendje fillimet e karrierës së saj.