Arbana nis pushimet me familjen në resortin luksoz (FOTO)

17/07/2019 - 18:23

Pushimet për moderatoren e njohur Arbana Osmani, mesa duket nuk kanë të mbaruar. Pas pushimeve në Spanjë me stafin e emisionit “Dua të të bëj të lumtur” që ajo drejton, ka udhëtuar drejt Turqisë për të pushuar me djalin e saj Jonin, në resortin luksoz.

Përmes disa videove dhe fotove të postuara në rrjetin social Arbana ka treguar edhe pamjet nga resorti luksoz në Turqi, ku shkruan se është koha e pushimeve me famijen. Përveç djalit të saj Jonit, nuk e tregon nëse është edhe nën shoqërinë e dikujt tjetër, duke qenë se tek komenti “Family time” lë të kuptohet më shumë.

Pra bëhet fjalë për regjizorin Eduard Grishaj, me te cilin është përfolur që moderatorja të jetë në një lidhje. Megjithatë shumë foto që Arbana poston në rrjetet sociale, janë nga të njëjtat vende nga ku poston dhe Eduardi. Prandaj mbetet për t’u parë nëse Arbana është edhe nën shoqërinë e Eduardit apo ka zgjedhur të shijojë pushimet në Turqi vetëm me djalin e saj. 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Një puntatë “Kuq e Zi” në “Shiko kush Luan” na ka argëtuar pa masë këtë të shtunë mbrëmë, por edhe personazhet e ftuar kanë transmetuar e

Pas shumë aludimeve në mediat rozë, Young Zerka ka pranuar lidhjen me këngëtaren Ronela Hajati, që për hir të së vërtetës i numëron plot

Reperi i njohur dhe shumë i dashur, MC Kresha do t’i japë fund beqarisë këtë të diel sipas Prive.al.

Prej kohësh, Genta Ismajli është në një lidhje dashurie dhe shumë e lumtur.

Lajmi se Rudina Dembacaj ka tashmë një histori të re dashurie me një biznesmen, ish-deputetin Mark Frroku, i dënuar deri pak kohë më parë

Nuk e ka fshehur kënaqësinë e të qenit edhe këtë vit fitues, por si kompozitor.

Adi Krasta rikthehet sërish në ekran. Këtë herë jo më në Shqipëri, por në një television në Kosovë.

Teksa iu përgjigjet pytjeve të fansave në Instagram, moderatorja Nevina Shtylla ka zbuluar planet e së ardhmes.

Këngëtarja e njohur, Soni Malaj është mjaft aktive me postimet e saj në rrjetet sociale ku vazhdimisht poston foto nga përditshmëria apo

Këngëtarja Ingrit Gjoni është rikthyer pas në kohë duke risjellë në vëmendje fillimet e karrierës së saj.