Arbana Osmani largohet nga Top Channel

20/05/2019 - 13:10

Moderatorja e njohur Arbana Osmani duket se do të largohet nga televizioni Top Channel.

Lajmin e ka dhënë vetë moderatorja përmes një postimi në Instagram teksa shkruan: "Ditet e fundit në Top, e lodhur por e lumtur".

Të shtunën që lamë pas Arbana deklaroi se këtë javë është episodi i fundit i emisionit "Dua të të bëj të lumtur".

Nuk dihet nëse moderatorja po e braktis përgjithmonë Top Channel apo e thotë këtë pasi po përfundon një tjetër sezon të emisionit të saj.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ish-bashkëshortja e reperit Stresi, Keisi mesa duket e ka të vështirë që të kalojë lehtë ndarjen.

Tërmeti i fuqishëm që tronditi dje vendin ka lënë deri tani 68 persona të plagosur dhe dhjetëra banesa dhe biznese të dëmtuara, por revol

Moderatorja dhe aktorja e humorit, Rudina Dembacaj i ka dhënë fund lidhjes disa vjeçare me bashkëshortin e saj Aleksin, me të cilin ka ed

Ditën e sotme ka qarkulluar në media lajmi se moderatorja dhe aktorja e humorit, Rudina Dembacaj i ka dhënë fund martesës 3-vjeçare me ba

Prej kohësh këngëtarja Rezarta Shkurta i mungon muzikës pasi i është dedikuar plotësisht biznesit të saj.

Këngëtari i njohur nga Kosova, Genc Prelvukaj ka marrë nënshtetësi shqiptare.

Është aktorja italiane më e vlerësuar dhe e njohur në botë.

Një ditë më parë, në media qarkulloi lajmi se televizioni “InTV” do të mbyllet për shkak të tërheqjes së drejtuesit të ri, çka ka bërë që