Ardit Gjebrea tregon si ia ndryshon mendimet Anila: Më flet në darkë te veshi...

13/10/2019 - 17:37

Prej vitesh moderatori Ardit Gjebrea drejton spektalin "E diela shqiptare", pjesë e të cilit janë rubrika të ndryshme.

Mirëpo një ndër më të suksesshmet ka rezultuar të jetë "Ka një mesazh për ty", ku persona të thjeshtë tregojnë historitë e tyre dhe surprizojnë njerëzit e afërm.

Gjatë ditës së sotme, teksa zhvillohej historia e radhës, Arditi për të ndërmjetësuar të dyja palët u shpreh se vendimi i burrave është i pandryshueshëm, por ndonjëherë duhet të reflektohet.

"Unë marr vendime sigurisht, por janë gratë ato që na bëjnë të reflektojmë. Ne jemi burra, por mua kur më flet Anila në darkë te veshi, ndryshoj mendim dhe mbaj qëndrim tjetër", tha moderatori.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Lajmi se Rudina Dembacaj ka tashmë një histori të re dashurie me një biznesmen, ish-deputet është shndërruar në kryefjalën e mediave.

Këngëtari Aaron Carter ka përfunduar në spital në Florida.

Genta Ismajli është një nga ato këngëtare që jetën e saj private e ka mbajtur larg syrit të mediave rozë.

Rudina Dembacaj pranoi për herë të parë se është drejt divorcit me bashkëshortin e saj Aleks, prej muajit qershor.

3-shja e pandarë e industrisë së filmit janë bashkuar sërish në festivalin e 14-të të filmit në Santa Barbara.

Humbja e të drejtave për këngët e saj të vjetra vazhdon t’i shkaktojë shumë telashe Taylor Swift.

Historia e Brad Pitt dhe Angelina Jolie ka përfunduar prej tre vitesh.

Gjatë vitit të ardhshëm, këngëtarja Pink ka vendosur të shkëputet pak nga muzika që ti përkushtohet më shumë bashkëshortit, Carey Hart dh

Pak javë më parë moderatorja e njohur durrsake Hygerta Sako ndryshoi statusin e saj në Facebook.

I ftuar në emisionin "Glamour Zone", në Rtv Ora, këngëtari Robert Berisha ka folur ndër të tjera për ngjarjen që bëri bujë në fund të ver