Arilena publikon pamjen "ujë dhe sapun" të saj dhe të Miriamit

15/05/2019 - 14:01

Që prej pjesëmarrjes në jurinë e “The Voice of Albania Kids”, Arilena Ara është parë të publikojë herë pas here foto të ndryshme së bashku me Miriam Canin.

Dy vajzat e dashura të ekranit kanë zbuluar se gëzojnë një miqësi për të cilën janë të lumtura që të dyja. Pak më parë ka qenë Arilena ajo e cila ka ndarë një foto së bashku me Canin, bashkangjitur së cilës ka shkruar: “E dua shoqen time më të mirë”.

Ajo çfarë tërheq tjetër vëmendjen në postimin e bërë, është natyraliteti i dy këngëtareve, pas të cilit janë afeksionuar dhe të gjithë ndjekësit e tyre. Në foton e bërë, vajzat janë të dyja pa makeup dhe duket se po shijojnë rrezet e diellit.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Why not” me Roza Latin ka qenë e ftuar këngëtarja e njohur Alida e cila siç dihet është edhe motra e Sti

Moderatorja e njohur Arbana Osmani duket se do të largohet nga televizioni Top Channel.

Anxhela Peristeri është një nga këngëtaret shqiptare më të dashura.

Futbollisti shqiptar Granit Xhaka, i cili luan për kombëtaren zviceriane, do të bëhet baba për herë të parë. 

E njohur për karizmën, origjinalitetin dhe spontanitetin e saj, atletja e njohur Klodiana Shala teksa ishte e ftuar në “E Diell” tregoi s

Irma Libohova ka qenë mbrëmjen e djeshme e ftuar në emisionin ‘Thumb’, të dy moderatoreve Fatma dhe Aulona.

Aktorja e famshme turke, Merve Bolugur, raportohet se është kërcënuar me publikimin e fotove dhe videove të saj private.

Monika Belluci është shfaqur e mrekullueshme në tapetin e kuq të Festivalit të kinemasë.

Edhe pse është moderatore dhe aktore e suksesshme, Jonida Vokshi është treguar gjithnjë e rezervuar dhe hermetike për jetën e saj private

Kryetarja e grupit parlamentar demokrat, është njohur me partnerin e saj kur ka qenë vetëm 16 vjeçe.