Arjon Muça kapet mat! Fotografohet me të dashurën në plazh

22/07/2018 - 16:40

Që prej ndarjes nga bukuroshja e ekranit Viola Spiro, Arjon Muça duket se ka vendosur që lidhjet e tij të ardhshme të mos jenë më aq të ekspozuara në media, ndaj dhe për të dashurën e re të moderatorit dihet fare pak.

Rrallëherë Arjoni ka postuar për të në rrjetet sociale, duke mos ia zbuluar kurrë fytyrën vajzës që i ka vjedhur zemrën.

Por duket se gjatë pushimeve në Jug të Shqipërisë, çifti nuk ka mundur dot të fshihet. “Iconstyle.al” ka mundur të fundmi të sigurojë një foto të tyre teksa relaksoheshin në bregdet.

Arjoni dhe partnerja e tij janë parë në shoqërinë e njëri-tjetrit dhe siç shihet në foton në fjalë, ata janë duke biseduar së bashku, të ulur në shezlong.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Çdo detaj i paraqitjes së një personazhi të njohur për publikun ka rëndësi dhe kështu ishte dhe rikthimi i Elvana Gjatës pas kaq shumë ko

Sot ajo është një nga këngëtaret më të suksesshme dhe më të pëlqyer në botë. Por kush e zbuloi talentin e Dua Lipës?

Para disa ditësh këngëtarja dhe aktorja Lady Gaga ka shpërndarë me fansat e saj foton e tatuazhit të saj më të fundit në krah.

DJ i famshëm Diplo ka një miqësi të veçantë me dy këngëtaret nga Kosova, Dua Lipa dhe Era Istrefi.

Aktorja e njohur e “Portokalli” Delinda Disha, i ka bërë thirrje Bashkisë së Tiranës që të vërë një tjetër drejtues në krye të Teatrit Ek

Suksesi i padiskutuar i këngëtares së famshme me origjinë nga Kosova, Dua Lipa, ka tërhequr vëmendjen e "The Sun".

Elvana Gjata ka zbuluar një surprizë për të gjithë fansat e saj, gjatë një interviste ekskluzive me Alaudin Hamitin në Klan Kosova.

Këngëtari i njohur shqiptar, Ardian Bujupi mori vëmendjen e të gjithë mediave para disa muajve kur një fanse e tij publikoi imazhe me të.

Ish-zëdhënësja e Partisë Demokratike, Laura Vorpsi është bërë nënë për herë të dytë.