Armina Mevlani shfaqet mjaft sensuale duke kërcyer në rrugë (VIDEO)

Postuar: 12/07/2018 - 18:23

   Mjaft sensuale dhe lozonjare është shfaqur Armina Mevlani në videon e fundit të publikuar në Instagram.

E ndodhur në Francë, Mevlani kërcen mjaft e shpenguar në rrugë dhe me një look mjaft trendy.

Videoja ka marrë shumë like dhe komente pozitive nga ndjekësit e blogeres së njohur.

 

Go France! Mon petit garçon

A post shared by Armina Mevlani (@armina_mevlani) on

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Rihanna gjithmonë i ka përqafuar rrënjët e saj në Barbados dhe tashmë ajo ka një titull të ri në vendin e saj.

   Rita Ora ka publikuar me videoklip këngën e re "Let you love me".

   Bebe Rexha shfaqet shumë elegante në rrugët e Parisit.

Këngëtarja e njohur nga Durrësi Zaimina Vasjari, para disa muajsh përjetoi një nga gëzimet më të mëdha në jetë.

DJ Sardi është një nga emrat më të njohur të muzikës shqiptare.

Një vit pasi u pushua nga puna pranë Agjensisë Kombëtare të Burimeve Natyrore, këngëtari Klajdi Musabelliu e gjen veten në Itali, pikëris

Këngëtarja Elhaida Dani do të sjellë së shpejti një këngë të re në bashkëpunim me këngëtarin australian, Nathaniel.

Kanye West, bashkëshorti i Kim Kardashian ka vendosur që të paralajmërojë të gjithë meshkujt që përmendin gruan e tij.

   Modelja shqiptare Emina Cunmulaj ka një njoftim të rëndësishëm për ndjekësit e saj.