Arrestimi i reperit, këshilla e gazetarit: Hidhu përsëri nga ballkoni i rajonit, o Stres!

18/10/2018 - 10:59

Mbrëmjen e djeshme, policia e Tiranës njoftoi arrestimin e reperit të njohur Arkimed Lushaj, i njohur si Stresi. Sipas uniformave blu, arrestimi i tij erdhi pas disa muajsh hetime, si anëtar i një grupit kriminal që operonte në kryeqytet.

Lidhur me këtë ngjarje ka reaguar edhe moderatori dhe gazetari i njohur Edi Oga, i cili ka ironizuar aksionin e policisë, nisur edhe nga e shkuara e këngëtarit, si i arrestuar dhe i liruar edhe herë të tjera më parë.

Në një postim në Facebook, Oga shkruan se policia dhe drejtësia u këputën duke punuar ndërsa e këshillon reperin të hidhet përsëri nga ballkoni i rajonit.

POSTIMI I PLOTË

Policia dhe drejtësia u këputën duke punuar:

2012. Arrestojnë Stresin!
2012. Lirojnë Stresin!
...................................
2015. Arrestojnë Stresin!
2015. Lirojnë Stresin!
...................................
2018. Arrestojnë Stresin!
2018. Lirojnë Stresin!
...................................

Hidhu përsëri nga ballkoni i rajonit, o Stres!
Është kat i parë dhe derën e ke të hapur!

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj kanë 11 vite bashkë dhe janë ndër çiftet më të dashura showbiz-it.

Ajo është një nga gazetaret më të njohura në vend që ka ditur gjithmonë të jetë në fokus të mediave, jo vetëm për shkak të angazhimit pro

Selena Gomez është rikthyer në mediat sociale pas një mungese katër mujore, për t’ju uruar fansave të saj një vit të ri të lumtur.

"Dua të të bëj të lumtur" do të vazhdojë të mbetet programi i emocioneve të forta dhe i të papriturave, por siç duket nuk do të ketë asnj

Shpeshherë ndodh që komentet në rrjete sociale të jenë më epike se vetë fotot apo videot e shpërndara.

Futbollisti i Arsenalit Mesut Ozil dhe aktorja turke Amine Gulse kanë zyrtarizuar lidhjen e tyre në fejesë.

Këngëtari i njohur Bruno, pjesë e labelit “Three Dots”, është bërë nostalgjik, pasi ka publikuar një fotografi kur ka qenë fëmijë.

Çifti shumë i përfolur i showbizit Kim Kardashian dhe Kanye West janë prindër të fëmijëve North, 5 vjeçe, Saint, 3 vjeç, dhe Chicago, 11

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa ka publikuar në Instagram një video që të ëmbël të ëmijërisë së saj ku shfaqet duke folur

“Fëmija i Meghan Markle dhe princ Harry-it do të lind në prill ose në fillim të majit".