“Asgjë në këtë botë s’na ndan”, dedikimi i ëmbël i Vesës për Big Bastën në 4-vjetorin e martesës

12/09/2019 - 13:45

Katër vite më parë, reperi Big Basta dhe këngëtarja Vesa Luma kurorëzuan me martesë dashurinë e tyre, nga  ecila ka ardhur në jetë vogëlushi Liam.

Prej kohësh dy këngëtarët nuk kanë sjellë projekte të reja muzikore pasi janë zhvendosur në Zelandën e Re, drejt së cilës udhëtoi disa ditë më parë, Vesa.

Sot, këngëtarja ka ndarë në Instagram momentet më të bukura nga dita e dasmës së tyre, duke shkruar edhe një dedikim të ëmbël për partnerin.

“Gëzuar përvjetorin! Deri sot e deshmuam qe asgje ne kete bote sna ndan, as kilometrat, as mundi e sakrificat .. Sepse çdo gje eshte e mundur kur Do me gjithe zemer . Krenare per cdo gje qe ndertuam, e me se shumti per frytin e kesaj dashurie #Liani Te dua shume my forever 24.”

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Prej disa javësh, në media qarkulloi lajmi se moderatorja e njohur e “InTV”, Fatma Methasani ishte në pritje të ëmbël të fëmijës së parë

Sot me mijëra fëmijë në gjithë Shqipërinë u ulën për herë të parë në bankat e shkollës e të tjerë u rikthyen pas disa muajsh pushime.

Ditën e sotme ka nisur sezoni i ri mësimor dhe të shumtë janë vogëlushët që ulen për herë të parë në bankat e shkollës

Në shtator jo vetëm nxënësit përgatiten për fillimin e shkollës por edhe njerëzit e ekrtanit për startimin e sezonit të ri televiziv.

Getoar Selimi mund të cilësohet si një nga meshkujt më me stil të showbiz-it shqiptar, sepse gjithmonë është treguar shumë i kujdesshëm p

Princi Harry feston sot më 15 shtator 35-vjetorin e lindjes.

Moderatorja e njohur Albana Osmani përcjell shumë energji pozitive dhe falë kësaj është shumë e pëlqyer nga publiku.

Ish-deputetja Grida Duma së fundmi ka qenë e ftuar në "Pop Culture", ku rrëfeu disa detaje për veten që më herët nuk i kishte thënë në pu

Ditën e djeshme moderatorja, Jonida Vokshi dhe aktori Besnik Krapi u kurorëzuan me martesë në një resort luksoz të qytetit të Durrësit.

Lorik Cana dhe bashkëshortja e tij, Monika, së shpejti do të bëhen prindër për herë rë dytë.