Balotelli: Jam i dashuruar

26/03/2013 - 15:36

“Kam rënë në dashuri, por nuk jam i mirë për ta treguar me fjalë. Jam shumë i turpshëm.” 

Edhe pse është e vështirë ta besoni, këto janë fjalët e Mario Balotelli, sulmuesit të Milanit dhe kombëtares italiane, i cili duket se ka gjetur dashurinë e vërtetë me Fanny Neguesha.
 

“Është një vajzë e vendosur, e sigurtë dhe bujare. Në pak kohë kemi gjetur sintoninë me njëri-tjetrin. Mund të kaloj të gjithë jetën time me një person të tillë. Falë saj kam gjetur ekuilibrin që më duhet mua si futbollist. Lidhjen tonë ajo e vë para gjithçkaje dhe unë nuk jam më nervoz para ndeshjeve”, thekson 22-vjeçari në një intervistë për revistën ‘Vanity Fair’.
 

Në lidhje me ish të dashurën e tij, Rafaella Fico, më të cilën mendohet se ka një fëmijë, Balotelli tha: “Nuk dua të flas për një person që nuk më intereson më.

Vajza e vogël? Unë kam pasur një histori të dhimbshme dhe nuk do e lija kurrë pa baba.

Nuk është faji im që deri më sot ajo ka qenë larg meje. Dua ta njoh dhe shpresoj shumë që të jetë fëmija im, por kjo histori nuk është kaq e thjeshtë sa duket.

Ka çështje ligjore në mes që duhet të merren seriozisht dhe që nuk zgjidhen me intervista.”

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Young Zerka dhe Ronela Hajati, janë një nga çiftet më të përfolura të momentit, dhe për faktin që të gjithë e dinë që janë prej vitesh ba

Robert Berisha është një ndër personazhet më të komentuar për momentin për shkak edhe të marrëdhënies së tij me Nora Istrefin.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora, kohët e fundit ka qenë tejet aktive në publikimin e fotografive ku shfaqet provokative.

I vjetër dhe dorështrënguar. Është ky motivi për të cilën Meital Dohan, 40-vjeçarja artiste, ka lënë aktorin 78 vjeçar Al Pacino.

Reperi i njohur Pop Smoke, është vrarë me armë zjarri brenda banesës së tij. Autoritetet njoftojnë se muzikanti i famshëm, emri i vërtetë

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman u bënë prindër për herë të parë në muajin maj të vitit që lamë pas. Almeda solli në jetë djalin e tyre

Aktori James Bond ka anulluar premierën e filmit të tij të ri në Kinë për shkak të virusit vdekjeprurës, koronavirus.

Modelja e njohur e Playboy, Heather Elizabeth Parkhurst është sulmuar nga dy qentë e saj Pitbull e për pasojë ka përfunduar në spital.

E ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, moderatorja Roza Lati foli hapur edhe për ish-të dashurin e saj, për të cilin është komentuar së

Aktori i humorit, Romeo Veshaj ishte i ftuar ditën e sotme në emisionin "Wake Up", në Top Channel.