Bebe Rexha takon Ava Max, këngëtaret bëjnë simbolin e shqiponjës

16/06/2019 - 18:31

Bebe Rexha dhe Ava Max janë dy këngëtare me origjinë shqiptare që po korrin sukses të jashtëzakonshëm në tregun muzikor ndërkombëtar.

Dy këngëtaret janë takuar së fundmi në koncertin e Jonas Brothers, ku ishin të ftuara për të performuar.

Dhe në foton e shkrepur në prapaskenë Bebe dhe Ava kanë bërë simbolin e shqiponjës duke dëshmuar me krenari vendin e tyre të origjinës.

Yjet e muzikës pop nuk ngurrojnë të tregojnë mbështetjen për njëra-tjetrën. Pak kohë më parë, Bebe bëri thirrje për bashkëpunim mes këngëtareve shqiptare me famë botërore, Dua Lipas, Rita Orës dhe Ava Max dhe ne jemi në pritje të një realizimi të tillë.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Belen Rodriguez dhe Stefano De Martino janë ndarë përsëri.

Naomi Campbell, supermdolja e famshme, ka ditur sërish si të tërheq vëmendjen me fotot më të fundit të shkrepura në metronë e New York.

Një ditë më parë, Armina Mevlani, bëri një postim që i bëri të gjithë të dyshojnë se ajo ishte në pritje të ëmbël.

Nëna e Nejmarit, Nadine Goncalves tërhoqi vëmendjen e të gjithëve, kur para pak kohësh njoftoi lidhjen me 23-vjeçarin Tiago Ramos, me të

Ka kalur më tepër se një vit që nga publikimi i fotove topless, të balerinës së mirënjohur Isida Mollaymeri, dhe sërish vazhdojnë të kome

Ribashkimi i Jonida Maliqit me Romeon ka qenë padyshim lajmi i këtyrë ditëve karantine.

Gjatë kësaj periudhe izolimi, Rita Ora ka qëndruar në një vilë me qira, në periferi të Londrës.

Britney Spears kaloi dy javë në izolim të plotë, pas urdhërit të ish-burrit të saj Kevin Federline.

Sardi Shehu ose i njohur ndryshe si Dj Sardi, së fundmi është komentuar së tepërmi për një lidhje të mundshme. 

Aktori i humorit, Flrojan Binaj ka dalë kundër rregullave të kryeministrit Edi Rama, të cilat sipas tij nuk do lejojnë përhapjen e korona