'Bëhet e gjallë' Elvana Gjata! Publikon këngën e re (VIDEO)

19/10/2018 - 18:04

Pas një heshtje dy javore nga ngjarja që tronditi zonën e ish Bllokut ka reaguar këngëtarja Elvana Gjata. 

Nga ngjarja e ndodhur në lokalin ‘Monopol’ ku u përfshi dhe Elvana së bashku me partnerin e saj mbeti i vrarë nëj person dhe dy të tjerë u plagozën. Dy ditë pas ngjarjes policia shpalli në kërkim këngëtaren e cila u largua nga vendi. 

Në kërkim është edhe i dashuri i saj Ervin Mata, për të cilin u tha se u konliktua me viktimën Fabian Gaxha pasi ky i fundit i hodhi fjalë këngëtares dhe bëri disa gjeste të pahijshme.

Po ashtu edhe komandoja Bilo dhe miku i tyre Fabio Alushi janë në kërkim ndërsa pas ngjarjes kanë mbetur të plagosur biznesmeni Vis Martinaj dhe Eljon Hato.

Tashëm ka një sinjal prej saj dhe ka qenë producenti i saj i huaj që publikoi këngën më të re ‘Shade’ ku Elvana duket tmerrësisht seksi. 

Këngëtarja duket se ka gjetur mënyrën më provokuese për të thyer heshtjen. 

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

I ftuar në emision “Thumb” në ABC News, aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku ka folur për vështirësitë me të cilat është përballur në f

Aktori i famshëm, Orlando Bloom ka nxjerrë në shitje vilën e tij në Beverly Hills për 8.9 milionë dollarë.

Çiljeta ka treguar herë pas here me anë të postimeve të ndryshme në ‘Instagram’, në intervista, por jo vetëm, se një nga dashuritë më të

Adi Krasta është një ndër moderatorët më të suksesshëm të Shqipërisë pavarësisht viteve që ikin.

Këngëtarja angleze e shumë hiteve Adele ka njoftuar së fundmi se ajo është ndarë nga bashkëshorti i saj Simon Konecki.

Pas martesës së zhurmshme, shumë shpejt filluan të dalin thashetheme se Priyanka Chopra është shtatzënë.

Ditën e djeshme, aktori i njohur i humorit, Olsi Bylyku, festoi 21-vjetorin e tij të lindjes e sigurisht që nuk mungonin urimet e shumta

Robert Berisha sot cilësohet si një nga meshkujt më tërheqës të showbiz-it shqiptar dhe ka arritur të fitojë zemrat e të gjithëve.

Pasditen e sotme, violinisti shqiptar me famë botërore Olen Çesari ishte i ftuar në emisionin “Ftesë në Pesë” prej ku foli për fëmijërinë

Këngëtarja shqiptare nuk do të jetë më shtetase shqiptare.