Bella harron The Weeknd, nuk i intereson më lidhja me Selenën

Postuar: 12/10/2017 - 16:30

Bella Hadid mesa duket e ka harruar dashurinë e saj The Weeknd, i cili tani është në një lidhje me Selena Gomez.

Supermodelja u ndje e tradhëtuar dhe zemërthyer në fillim të këtij viti kur zbuloi se këngëtarja e ‘Fetish’, me të cilën takohej nëpërmjet miqve të përbashkët, ishte në romancë me ish të dashurin e saj vetëm dy muaj pas përfundimit të lidhjes së tyre.

Por tani nuk ka më inat midis yllit të pasarelave dhe Selenës,  pas Bella nuk është më e interesuar për jetën e ish-it të saj.

E pyetur në emisionin ‘Bravo Watch What Happens Live’ me Andy Cohen mamaja e Bellës, Yolanda Hadid u shpreh se vajzës së saj nuk i intereson më The Weekd.

“Jo më, mendoj unë,”-u shpreh ish-supermodelja. “Do të jetë e vështirë për disa kohë që ta harrojë. Dashuria të dhemb, por duhet t’a kalosh.”

Sipas medive të huaja rozë 21-vjeçarja po shijon një romancë me reperin Drake dhe panifikuan së bashku një festë në fundjavë për të festuar ditëlindjen e saj. 

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

   Një foto e postuar nga këngëtari Flori Mumajesi në Instaram, ku shfaqej dora e tij dhe e një femre, e cila mbante në gisht një unazë,

   Beyonce & Jay Z kanë performuar mbrëmjen e shkuar në stadiumin “Allianz Riviera”, në Nice, Francë, para mijëra fansave.

   Për këngëtaren Aurela Gaçe, dita e sotme është një nga më të rëndësishmet, pasi motra e saj feston ditëlindjen.

Të gjithë i kujtoni hitet e para të Noizy-t, "Malet e Dibrës", "Histori e gjatë", "Jena mbretër", "Mr.

Seriali "Rebelët" ka qenë një ndër më të ndjekurit vite më parë dhe që tërhoqi vëmendjen e të gjithë teleshikuesve me historinë e një gru

Tashmë është zyrtare, Dua Lipa do të këndojë kolonën zanore të filmit "James Bond", në hapat e gjigandëve të muzikës botërore.

Këngëtarja Arilena Ara ka festuar dje 20-vjetorin e ditës së lindjes me një festë madhështore.

Në puntatën e fundit të Top Arena, Edi Manushi dhe partnerja e tij e re, Fjoralba Ponari, u vunë përballë njëri-tjetrit për të zbuluar çf

Ditën e sotme këngëtari i grupit West Side Family, Landi Hysi, ka festuar ditëlindjen.

Vajza e ish-presidentit të Shtëpisë së Bardhë, Barack Obama, Malia, ka shkëmbyer puthje në rrugët e Parisit me Rory Farquharson, raporton