Berluskoni prezanton të dashurën 27-vjeçare

16/12/2012 - 10:01

 

Është e re, bukuroshe dhe ambicioze .E fejuara e re e Silvio Berlusconit  quhet Franceska Paskale. 27-vjeçarja  është me origjine nga Napoli. Megjithese jo fort e njohur, kohët e fundit është vënë re shpesh nën shoqerinë e Kavalierit.

Mirëpo misterin që qarkullonte e ka zbuluar përfundimisht Daniele Santache, një nga politikanët aleate të Berlusconit: “Francesca Pascale? Silvio thotë se është e dashura e tij dhe për mua është dicka shumë e bukur. Kështu, unë e njoh si të fejuarën e Berlusconit”.

Në këtë mënyrë mund të flitet për një aspirante “First Lady” përkrah 76-vjeçarit italian, i cili duket se ka në plan të riktehehet në krye të qeverisjes së shtetit

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Moderatorja e njohur Albana Osmani përcjell shumë energji pozitive dhe falë kësaj është shumë e pëlqyer nga publiku.

Ish-deputetja Grida Duma së fundmi ka qenë e ftuar në "Pop Culture", ku rrëfeu disa detaje për veten që më herët nuk i kishte thënë në pu

Ditën e djeshme moderatorja, Jonida Vokshi dhe aktori Besnik Krapi u kurorëzuan me martesë në një resort luksoz të qytetit të Durrësit.

Lorik Cana dhe bashkëshortja e tij, Monika, së shpejti do të bëhen prindër për herë rë dytë.

ModeratorjaJonida Vokshi dhe aktori Bensik Krapi i kanë thënë “po” njëri-tjetrit në një ceremoni romantike që u mbajt në Golem.

Ish deputetja Grida Duma ka qenë e ftuara e parë në rubrikën “Një ditë me Dojnën”në emisioni "Pop Culture. Moderatorja ka realizuar këtë

Këngëtarja Miriam Cani është në pritje të ëmbël për herë të dytë.

Këngëtari amerikan Eddie Money është ndarë nga jeta në moshën 70-vjeçare pasi humbi betjejën me kancerin e ezofagut.

Vëllezërit Endri dhe Stefi Prifti si dhe këngëtarja e njohur Aurela Gaçe kanë qenë për disa kohë bashkëpronarë të një prej klubeve më të

Marina Vjollcën pas një mungesë të gjatë në ekran, së fundmi do ta shohim sërish me programin e saj.