Beyonce në pritje të fëmijës së katërt?

14/06/2018 - 14:40

Beyonce është në një turne muzikor botëror së bashku me bashkëshortin e saj Jay Z, por fansat e këngëtares mendojnë se ylli i popit është në pritje të një fëmije.

Me video dhe foto të ndryshme ata mbështetën mendimin e tyre ndërsa burime për revistën Star zbuluan se ylli i popit është shumë e lumtur mbi lajmin e shtatzanisë.

Ajo çfarë ka ngritur dyshimet tek fansat është veshja e Beyonce në turneun Run II, ku çifti ka planifikuar 48 shfaqje në mbarë botën.

"Beyonce duket shtatzënë përsëri. Ajo ka veshur vetëm xhaketa në turne,"-shkruajti një fans në Twitter.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Ditën e sotme themeluesi i Top Media-s Dritan Hoxha do të festonte 50-vjetorin e lindjes së tij.

Ariana Grande dhe Pete Davidson kanë njoftuar se i kanë dhënë fund romancës së tyre.

Aktorja e famshme Yvonne Strahovski ka mirëpritur në jetë fëmijën e saj të parë me aktorin Tim Loden.

Princ Harry dhe Meghan Markle kanë takuar qindra adhurues të familjes mbretërore gjatë ditës së tyre të dytë në turin në Australi.

Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti ka treguar 20 vitet e saj karrierë muzikore me anë të një postimi në Instagram. 

Lidhja mes këngëtares Ariana Grande dhe komedianit Pete Davidson ka marrë fund.

Pas daljes së filmit me Lady Gaga-n, është folur se lidhja e Bradley Cooper me Irina Shayk po përjeton krizë.

Rita Ora nuk di të ndalet! Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare është pjesë e albumit më të ri të grupit Rudimental.

I dashuri i Jennifer Lopez, dikur ishte një fans i zjarrtë i saj dhe këtë e ka dëshmuar teksa ka publikuar autografin e parë nga këngëtar

Robert Berisha dhe Nora Istrefi janë çift shumë i komentuar në shtyp.