Bieta Sulo ‘thumbuese’ ndaj emisionit të Rudina Magjistarit

13/08/2019 - 21:57

Bieta Sulo ka rrëfyer së fundmi në një intervistë për revistën “Class” eksperiencën e saj 1-vjeçare si moderatore në emisionin “Ftesë në Pesë”, në Top Channel. Ajo është shprehur se deri në mbyllje të sezonit televiziv “Ftesë në Pesë” ka arritur një shikueshmëri tepër të lartë në You Tube, duke lënë kështu pas një tjetër emision pasditeje që fillon në po të njëjtën orë.

Ndonëse këtij të fundit nuk i ka përmendur emrin, kuptohet që i është referuar emisionit të Rudina Magjistarit në TV Klan, pasi emisioni i pasdites në Vizion Plus starton në orën 18:00.

“Në një realitet mediatik, ku audiencë-matësit jamë të pabesueshëm nga të gjitha palët (emisionet investigative e kanë dëshmuar herë pas here mungesën teknike-logjistike të tyre për ta kryer funksionin), platforma Youtube bëhet arbitri më ekzakt në këtë drëjtim.

Deri në mbyllje të sezonit televiziv, mesi i korrikut, “Ftesë në 5” kishte një shikueshmëri në shifrën 10 milionë, duke qenë kështu emisioni i parë i orës 5 dhe me një diferencë të theksuar nga vendi i dytë”– ka thënë Bieta Sulo.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Cristiano Ronaldo dhe partnerja e tij prej 3 vitesh Georgina Rodriguez mund të jenë martuar në fshehtësi në Marok, menjëherë pas ceremoni

Pak nga dashuria për të, pak nga nostalgjia për Rachel të “Friends”, pak nga mungesa e saj deri para një muaji në Instagram, njerëzit vër

Johnny Depp, është sërish beqar.

Çifti mbretëror Princ Harry dhe dukesha Meghan Markle do të bëhen prindër për herë të dytë, më shpejt seç mund të mendohet.

Që pas ndarjes nga aktorja Angelina Jolie, aktori i njohur Brad Pitt është lakuar shpesh në media për histori të reja dashurie, megjithat

Pas lidhjes së shkurtër që pati me Tyler Cameron, super modelja Gigi Hadid po përflitet për një ribashkim të mundshëm me dashurinë e saj

Flori Mumajesi dhe Arilena Ara i kanë bashkuar idetë për projektin e ri muzikor.

Këngëtarja e njohur Beatrix Ramosaj, së fundmi është parë duke udhëtuar shpesh jashtë vendit.

West Side Family është një nga grupet shqiptare që mori famë nga kompeticioni i muzikës “Kënga Magjike”.

Albërije Hadërgjonaj ka reaguar sot pas deklaratës së bërë publike nga Mario Dedivanovic, i cili pranoi për herë të parë publiksisht se ë