Bieta Sulo tregon për marrëdhënien me vajzën e Albanit

19/11/2018 - 14:04

Bieta Sulo këtë të shtunë ka qenë e ftuara e Aulona Mustës dhe Fatma Haxhialiut në emision “Thumb”. Moderatorja ka rrëfyer të rejat dhe planet e saj në anën profesionale dhe atë familjare.

Një nga gjërat për të cilat ajo ka folur është marrvdhënia që ajo ka me Joelle, vajzën e Albanit. Bieta tregoi se Joelle ka qenë ndër personat e parë që ka marrë vesh se ajo do të sillte në jetë një fëmijë dhe përtej sikletit se si do e priste ajo lajmin se do të bëhej me vëlla, reagimi i saj e ka befasuar Bietën.

“U entuziazmua. Të parat që e dinin për shtatzëninë kanë qenë motra ime dhe Joelle dhe ajo e ka ruajtur sekret deri në muajin e tretë që shkuam bëmë ekon. Aty na thanë që 70% do jetë djalë dhe ajo direkt tha: shyqyr që do jetë djalë. Padiskutim marrëdhënia që kam patur me Joellin më ka ndihmuar shumë. Unë e njoh atë që kur ka qenë sa Kroi sot. E kam thënë që me Joelin s’kam dashur kurrë të bëj maman por  të jem shoqjae asaj. Por sado një lloj përkujdesje ndaj saj e kisha kur ajo vinte në shtëpinë tonë”, tregon Bieta duke aprovuar se mes tyre ka një komunikim dhe marrëdhënie shumë të mirë.

/portali DurresLajm/

Video: 
Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Flori Mumajesi ka qenë në qendër të vëmendjes këto ditë me fitoren në "Kënga Magjike". 

Pas kërcimeve të konkurrentëve, shpeshherë hapet debat në "Dance with me", por këtë herë shkak ishte thjesht një kompliment i moderatores

Kaia Gerber, vajza e supermodelës Cindy Crawford, është kurorëzuar "Modelja e Vitit" në eventin vjetor të Fashion Awards 2018.

Një ndër këngët më të dashura për publikun në “Kënga Magjike” ishte padiskutim “Psikopatja jote” e Fifit dhe Mc Kreshës e cila jo më kot

Ditën e djeshme, të ftuar tek “E diela shqiptare”, Ronela Hajati dhe grupi Revolt Klan patën një debat midis tyre.

10 dhjetori për bukuroshen shqiptare Almeda Abazi dhe aktorin e njohur turk, Tolgahan Sayisman, është një datë shumë e rëndësishme, pasi

Këngëtarja me famë botërore, Miley Cyrus i ka shokuar të gjithë me deklaratën që ka bërë gjatë një interviste për “The Sun”, ku ka pranua

Në ndryshim nga Meghan Markle dhe princ Harry, të cilët jo në pak raste kanë shfaqur dashurinë e tyre në publik, dukesha e Cambridge Kate

Balerina dhe prezantuesja e motit në TVKlan, Alba Hoxha ka postuar një foto në Instagram me një veshje nuseje shumë seksi me të cilët sfi

Në një postim në InstaStory, Dafina Zeqiri ka vendosur që ti japë mbështetje këngëtares shqiptare me famë botërore, Rita Ora.