Big Mama shtatzënë? Këngëtarja reagon e revoltuar

11/07/2019 - 14:04

Me siguri personazhet e njohur përballen me shumë lajme rreth jetës së tyre në portale dhe çuditen, pasi mund të mos jenë të vërteta. Në kohët që po jetojmë, mjafton një foto me barkun pak më të fryrë se zakonisht, për të shkruar se një vajzë e famshme është shtatzënë. Ka raste që dyshimet rezultojnë të vërteta, por ka dhe raste që nuk qëndrojnë.

Gjithsesi, Big Mama nuk e ka problem të reagojë vetë dhe të hedhë poshtë lajmet për një shtatzëni të mundshme. Një foto me barkun e fryrë u bë shkak për lindjen e dyshimeve, mirëpo ajo nuk lë vend për hamendësime.

Big-u nuk është shtatzënë dhe ajo duket mjaft e revoltuar, nga reagimi që ka bërë në Instastory.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Arnold Schwarzenegger ka festuar 73-vjetorin dhe ka mbledhur pothuajse të gjithë familjen për një festë të vogël.

Pavarësisht jetëve të humbura për shkak të koronavirusit, ka ende njerëz që nuk besojnë për ekzistencën e tij ndonëse prej muajsh është i

Dj Sardi ka folur për herë të parë për vajzën që i ka rrëmbyer zemrën, identitetin e të cilës ende nuk e ka zbuluar, duke shtuar kureshtj

Ish-shoqja e Meghan Markle foli para mediave të huaja për martesën e saj të parë dhe ka ndarë detaje deri më tani të panjohura.

Aktori i humorit, Florjan Binaj u infektua me Covid-19 një muaj më parë dhe arriti ta fitojë betejën me virusin.

Moderatorja Marina Vjollca i ka surprizuar të gjithë ndjekësit e saj me postimin e fundit në rrjetet sociale.

Këngëtarja e suksesshme me origjinë shqiptare, Dua Lipa së fundmi ka mbledhur disa nga ikonat e muzikës për të bërë këngë remix.

Deputeti i Partisë Socialiste, Eljo Hysko është shëruar nga koronavirusi.

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha duket se nuk po kalon ditë të mira për shkak të problemeve me shëndetin.

Së fundmi Sara Hoxha, e dashura e Ledrit ka postuar një foto ku tregon strijat në pjesën anësore të kofshëve.