Blendi Salaj, baba për herë të dytë! Na prezanton me vogëlushen në mënyrën e veçantë…

14/08/2019 - 09:47

Pasi na shoqëroi 10 vite në “Klubin e Mëngjesit” në Club Fm, Blendi Salajn këtë sezon televiziv e pamë çdo mëngjes në emisionin “Dita Jonë” në kanalin e ri, A2 CNN.

Në "Instagram"-in e tij, Blendi ndan më së shumti momente nga puna, por ia vlente të thyhej rregulli për të na prezantuar me pjesëtaren më të ëmbël të familjes së tij.

Pak ditë më parë, gazetari i njohur dhe bashkëshortja e tij u bekuan me një vajzë, që vendosën ta quajnë Era.

Kujtojmë se Blendi është baba i një djali, Brian.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Pak kohë më parë Robert Berisha habiti të gjithë kur me anë të një postimi në rrjetet sociale njoftonte se ai dhe Nora ishin ndarë.

Këngëtarja Rovena Dilo mori pjesë këtë vit në “Festivalin e Këngës Magjike” në një bashkëpunim me Hit Man dhe Rolla.

Këngëtari italian Al Bano Carrisi ditën e sotme ka humbur nënën në moshën 96-vjeçare.

Ka ndërruar jetë në moshën 61-vjeçare, ylli i pop-it, Marie Fredriksson.

Të tjera detaje zbardhen nga vdekja e parakohshme e reperit amerikan, Juice Wrld i cili është ndarë nga jeta të dielën në moshën 21-vjeça

Këngëtarja suedeze, Marie Fredriksson, vokalistja e grupit Roxette, ka humbur jetën në moshën 61-vjeçare pas një lufte të gjatë me sëmund

Mbrëmjen e kaluar në emisionin “NIN” ishte e ftuar aktorja Adriana Matoshi, e cila tregoi detaje për jetën e saj profesionale, suksesin d

Nora dhe Era Istrefi kanë vendosur të organizojnë një koncert në Tiranë, fitimet e të cilit do t’i dhurojnë për personat e prekur nga tër

Këngëtari Robert Berisha ishte i ftuar në emisionin “Ftesë në pesë” me Bieta Sulon, ku ka folur edhe njëherë për divorcin e tij nga Nora,

Besa Kokëdhima, ishte artisja e cila hoqi dorë nga pjesëmarrja në festivalin e “Këngës Magjike” me arsyetimin se nuk mundte të këndonte p