Bleona Qereti humb njeriun e dashur të familjes (FOTO)

06/07/2019 - 12:43

Këngëtarja e njohur shqiptare, Bleona Qereti është në zi pasi ka humbur njeriun e dashur të familjes.

Përmes disa postimeve në rrjete sociale, Bleona ka dhënë lajmin se gjyshja e saj është ndarë nga jeta.

"Gjyshja më e mirë në botë…. Do jesh gjithmonë në zemrën time. U prehsh në paqe,"- shkruan Bleona në foto.

Më herët këngëtarja ka pohuar se gjyshja ishte ndër personat e parë që takonte gjithmonë kur vinte në Shqipëri.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Prej vitesh moderatori Ardit Gjebrea drejton spektalin "E diela shqiptare", pjesë e të cilit janë rubrika të ndryshme.

Moderatorja sharmante Einxhel Shkira është larguar nga rubrika “Beauty” në “E diell” vetëm një javë pas fillimit të sezonit, duke pranuar

Adele u ka dërguar fansave ‘sinjale’ se po publikon këngë të re, qysh javën e ardhshme.

Të gjithë mendonin se ai akoma po vuante pas fundit të martesës së papritur me Miley Cyrus, por Liam Hemsworth e ka harruar ish-en e tij

Dy muaj më parë bëri bujë lajmi i ndarjes së një prej çifteve më të komentuar të showbizit, Bella Hadid dhe The Weeknd.

Trashëgimtarja e dytë e familjes Hoxha, Sara Hoxha është bërë përsëri nënë.

Instagrami ka pasur herë pas here trende që janë bërë virale fillimisht mes përdoruesve, e më pas mes VIP-ave.

Modelja e njohur Miranda Kerr ka sjellë në jetë fëmijën e saj të tretë, të dytin me bashkëshortin Evan Spiegel, një nga themeluesit e “Sn

Tashmë është e sigurt, Loredana Zefi dhe Mozzik i kanë dhënë fund marëdhënies së tyre!