"Blini 'Toyota Yaris', të merrka gjak në vetull"

25/06/2018 - 10:27

Pas zbulimit në Durrës të një shume të konsiderueshme parash ka reaguar në mënyren e tij edhe aktori i humorit, Gentian Zenelaj. Ai ka ironizuar me shumën rekord prej mbi 3 milionë e 470 mijë eurosh të bllokuara një ditë më parë në Portin e Durrësit, të fshehura në dy makina tip Toyota Yaris.

Në postimin e tij në Facebook, shkruan me ironi se ka një dyndje të madhe njerëzish që kërkojnë Toyota Yaris, që sipas tij, ‘të merrka gjak në vetull’.

Më tej, shkruan ai, në Shqipëri kanë arritur të fusin deri në 5 milionë euro në bagazh, teksa iu bën thirrje me ironi të gjithëve të blejnë këtë lloj makine dhe s’do kenë kurrë probleme me eurot.

Shënimi i plotë i aktorit në Facebook:

Me thonë që ka një dyndje të njerëzve që kërkojnë Toyota Yaris....dhe të gjithë shikojnë bagazhin ..levizin gomën rezervë...as nuk ja hedhin syte motorit apo kilometrave....Range Rover e X6 thotë policia ?!?!??! Këtu Toyota Yaris tek derë të marrka gjak në vetull.. ???? ???? ????

Ps:Fushata e re e Toyota Yaris për 2019 do jetë.....Toyota Yaris..Praktike..ekonomike..spacioze...Në Shqipëri kanë arritur të fusin deri ne 5 milion euro në bagazh...Bli Toyota Yaris...dhe sdo keni kurrë problem me eurot ???? ???????? ???? ????

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtarja Shakira ka fansa të çmendur në të gjithë botën.

Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij kanë festuar sot 10 vjetorin e martesës.

Ajo është një moderatore e sukseshme dhe jeta personale e saj private ka tërhequr gjithnjë vëmendje.

Vetëm disa ditë më parë ai deklaroi në një intervistë për revistën ‘Weekend’ të Daily Mail që do të tërhiqej nga muzika, por sot ka ardhu

Këngëtarja bukuroshe Xhensila Myrtezaj ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet tërësisht pa make-up.

Në librin rreth jetës së Rita Orës është edhe fotografia e lagjes dhe bllokut ku Rita ka pasur shtëpinë në Prishtinë.

Kanye ka befasuar bashkëshorten e tij me deklaratën e tij.

Lady Gaga është fejuar përsëri! Ajo është ndër personazhet më të përfolura të skenës muzikore dhe atë të filmit kohët e fundit.

Ditën e sotme themeluesi i Top Media-s Dritan Hoxha do të festonte 50-vjetorin e lindjes së tij.

Ariana Grande dhe Pete Davidson kanë njoftuar se i kanë dhënë fund romancës së tyre.