Blogeri durrsak: Rita Ora është shumë kur*ë (FOTO)

04/06/2018 - 11:56

Performanca e Rita Orës, ditën e djeshme në sheshin “Skënderbej” ka bërë bashkë më qindra dhe mijëra shqiptarë dhe shumë prej nesh u lumturuan pa masë nga fjalimi dhe xhestet e saj prej patrioteje.

Por ka edhe nga ata që përsa i përket performancës së djeshme, nuk e pëlqejnë Rita Orën, dhe në këtë listë është edhe blogeri nga Durrësi, Olti Curri.

Në disa foto të postuara në Instastory, durrsaku mesa duket nuk ka pëlqyer look-un artistik të Ritës në performancë.

“Meqë ra llafi… ju vjen keq që më pëlqen më shumë Dua Lipa? Rita është shumë kurvë (estetikisht) për shijet e mia”, shkruan Olti në foton e parë të postuar ku duket Dua Lipa nga një performancë e saj e veshur me një fustan ngjyrë vjollcë.

Jo vetëm kaq, ndërsa blogeri ka vendosur të ndryshojë edhe termin e përdorur për të karakterizuar Ritën duke shkruar:

“Bitch më mirë, se në shqip fjala kurvë tingëllon si kurvë…”.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Këngëtarja Shakira ka fansa të çmendur në të gjithë botën.

Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij kanë festuar sot 10 vjetorin e martesës.

Ajo është një moderatore e sukseshme dhe jeta personale e saj private ka tërhequr gjithnjë vëmendje.

Vetëm disa ditë më parë ai deklaroi në një intervistë për revistën ‘Weekend’ të Daily Mail që do të tërhiqej nga muzika, por sot ka ardhu

Këngëtarja bukuroshe Xhensila Myrtezaj ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet tërësisht pa make-up.

Në librin rreth jetës së Rita Orës është edhe fotografia e lagjes dhe bllokut ku Rita ka pasur shtëpinë në Prishtinë.

Kanye ka befasuar bashkëshorten e tij me deklaratën e tij.

Lady Gaga është fejuar përsëri! Ajo është ndër personazhet më të përfolura të skenës muzikore dhe atë të filmit kohët e fundit.

Ditën e sotme themeluesi i Top Media-s Dritan Hoxha do të festonte 50-vjetorin e lindjes së tij.

Ariana Grande dhe Pete Davidson kanë njoftuar se i kanë dhënë fund romancës së tyre.