Brenda shtëpisë së re të Afërditës dhe Jakub, zbulohen pamjet luksoze

14/03/2019 - 09:57

Afërdita Dreshaj dhe Jakub Kindl tashmë kanë një fole të re për dashurinë e tyre. Çifti i ri, që jeton mes Europës dhe Amerikës, sapo kanë bërë një blerje luksoze në Michigan, SHBA, ku edhe janë njohur për herë të parë.

Jakub ka jetuar dhe punuar atje për 10 vite, ndërsa Afërdita ka një pjesë të dashur të familjes ende në Detroit: nëna dhe vëllai i saj, jetojnë aty. Fotoja e modeles dhe këngëtares me çelësat e shtëpisë së re në duar, bëri dje xhiron e mediave online, por “RevistaWho.Com”, ka mundur të sigurojë sot fotot ekskluzive nga shtëpia e tyre.

Siç duket qartë edhe në këto foto, hapësira e re, që do të kthehet në shtëpinë e çiftit vetëm në pak muaj të vitit, është goxha e bollshme, me një stil shumë të veçantë, në të cilën dominon e bardha dhe ngjyrat e tokës.

Një shtëpi plot dritë, me hapësirë të brendshme dhe të jashtme, që me siguri do të bëhet shumë e zhurmshme kur Afërdita dhe Jakub të bëhen prindër.

Çifti në qershor të këtij viti festojnë 1-vjetorin e martesës.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Rudina Magjistari është një ndër moderatoret më të njohura shqiptare dhe më të dashura për publikun.Ajo poston shpesh foto në rrjetet soc

Rudina Dembacaj ishte këtë herë si e ftuar “Në Kurthin e Piter Pan”, në Tv Klan ndryshe nga një vit më parë ku ka qenë pjesë e emisionit.

Kushërira e ylli të Hollywood, Sylvester Stallone ka mbetur e vdekur në një aksident tragjik në Ukrainë.

Lady Gaga është rikthyer sërish në qendër të vëmendjes së mediave rozë.

Olta Boka ka thënë gjithmonë që është në një lidhje dhe është e lumtur, por vetëm kaq dhe nuk ka treguar asgjë më shumë.

Rozana ka treguar historinë interesante si ka vendosur të zmadhojë gjoksin e saj.

Nëse jeni grua dhe keni menduar ndonjëherë se përse marrëdhënia juaj nuk funksionon, atëherë Jennifer Lopez ka përgjigjjen.

Pas një bjondes Kejvina Kthella, Ermal Mamaqi ka zgjedhur tashmë një brune si velinën e emisionit të tij.

Hailey Baldwin ka pranuar se fansat e fiksuar pas bashkëshortit të saj Justin Bieber e irritojnë.

Këngëtari dhe kompozitori i famshëm Scott Walker ka vdekur në moshën 76-vjeçare.