Britney Spears: Ndihem e vetmuar, nuk di kujt t’i besoj

21/08/2019 - 21:50

Britney Spears ka kaluar një periudhë të vështirë kohët e fundit dhe duket se kjo ka ndikuar edhe në perceptimin e saj për jetën.

Përmes postimeve në rrjete sociale, Britney ka treguar se nuk u beson më njerëzve, sepse shumica nuk janë të vërtetë. Këngëtarja ka rrëfyer se ndihet e vetmuar, duke qenë se ka shumë pak njerëz me të cilët shoqërohet.

“Të jetosh në Los Angeles është një udhëtim i vërtetë. Asnjëherë nuk e di kujt t’i besosh dhe disa njerëz mund të jenë fals. Unë kam një rreth shumë të vogël me miq dhe thjesht bëj atë gjë që më bën mua të lumtur”, ka shkruar Spears në Instagram.

Ajo ka shtuar se ndihet keq kur sheh komente negative në rrjete sociale, por ka vendosur t’i shmangë dhe t’i lërë njerëzit të vazhdojnë të shprehin urrejtjen e tyre. Më pas këngëtarja ka marrë një mesazh mbështetës nga i dashuri i saj, i cili ka thënë se njerëzit e kanë zili për atë që Britney ka arritur ndaj komentojnë gjithë urrejtje.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Artisja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora ka uruar 12-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës.

Sir Elton John është detyruar të ndërpresë koncertin e tij në Zelandën e Re pasi u sëmur nga pneumonia.

Këngëtarja Genta Ismaili kohët e fundit është shpesh në qendër të mediave prej kohës kur u zbulua lidhja e saj e dashurisë me partnerin t

Kur këngëtarja e njohur Jennifer Lopez performoi në Super Bowl në fillim të këtij muaji, ajo i dëshmoi botës se mosha është me të vërtetë

Për herë të parë, që prej largimit nga mbretëria, Harry dhe Meghan janë fotografuar bashkë ditën e Shën Valentinit.

Çifti shumë i komentuar i showbizit, Tuna dhe Patris Berisha janë përfolur prej ditësh për një ndarje të mundshme. Fillimisht këngëtarja

Moderatorja e njohur, Floriana Garo, ka festuar ditëlindjen një natë më parë. Ajo ka zgjedhur ta kalojë këtë moment të veçantë pranë mike

Këngëtari i njohur Nicky Jam po martohet!

Lajmin e ka bërë të ditur vetë ai nëpërmjet një postimi të bërë në Instagram.

Prezantuesja e emisionit “Love Island”, Caroline Flack ka ndërruar jetë në moshën 40-vjeçare.

Aktori i njohur turk, Çagatay Ulusoy prej disa kohësh ka bërë një shkëputje në karrierën e tij.