Britney Spears shijon plazhin pas problemeve me shëndetin mendor

27/06/2019 - 12:09

Britney Spears pas 30 ditësh në një qendër Wellness, është kthyer e shëndetshme. Ajo vë trupin e saj me bikini në ekspozitë gjatë udhëtimit të Bahamas me nënën e saj, Lynne Spears.

Këngëtarja 37-vjeçare shfaqet me bikini të lehta rozë me një leopard print, bardhezi.

Ylli i pop-it, Britney Spears pati një kohë të mrekullueshme gjatë pushimeve.

Ajo ka praktikuar yoga për pesë vitet e fundit dhe ka arritur në një nivel shumë të respektueshëm.

/portali DurresLajm/

Na bëni like në facebook!: 

Lajme nga e njëjta kategori

Aktorja durrsake e ka pranuar edhe njëherë se është shumë e dashuruar.

Kylie Jenner realizoi një seancë pyetje-përgjigje me fansat e saj në Instagram dhe kryesisht, iu përgjigj pyetjeve në lidhje me Stormi-n,

Pak kohë më parë, disa foto të një vajze, e cila ka një ngjashmëri të “frikshme” me Selena Gomez, u bënë virale në internet.

Prej vitesh moderatori Ardit Gjebrea drejton spektalin "E diela shqiptare", pjesë e të cilit janë rubrika të ndryshme.

Moderatorja sharmante Einxhel Shkira është larguar nga rubrika “Beauty” në “E diell” vetëm një javë pas fillimit të sezonit, duke pranuar

Adele u ka dërguar fansave ‘sinjale’ se po publikon këngë të re, qysh javën e ardhshme.

Të gjithë mendonin se ai akoma po vuante pas fundit të martesës së papritur me Miley Cyrus, por Liam Hemsworth e ka harruar ish-en e tij

Dy muaj më parë bëri bujë lajmi i ndarjes së një prej çifteve më të komentuar të showbizit, Bella Hadid dhe The Weeknd.